yandex
Çocuklar Duymasın 160. bölüm fragmanı Tümünü Göster
Çocuklar Duymasın
9.1
100 oy
Yapım yılı : 2002
Yapım şirketi : MinT Prodüksiyon
Yapımcı : ,
Yönetmen : , ,
Senaryo : , ,
Türleri : Komedi, Aile

Konusu

Hayatın kendisi kadar komik ve duygusal bir dizi olan Çocuklar Duymasın kaldığı yerden değil, günümüzden devam ediyor. Çünkü bizim izleyemediğimiz yedi senelik dönem içinde orada hayat hiç durmadı. Evlerinin dekorasyonunu değiştirdiler, iş hayatlarında yeni pozisyonlar elde ettiler ya da edemediler, çocuklar büyüdü, Haluk, Meltem ve diğerleri yaşlandı. Ama Haluk hala bildiğimiz Haluk, hala her şeye karşı, muhafazakar ve milliyetçi. Meltem'de büyük değişiklik yok, modern, ideal ve ahlaklı bir eş. Ailenin meseleleri yine çok küçük; kredi kartları, telefon faturaları, alışveriş giderleri, tatil masrafları ve hayatın içinde akıp giden her şey. Kısacası Çocuklar Duymasın'da aslında hem değişen bir şey yok, hem de çok şey değişmiş. Yine komik, yine duygusal, yine güncel, yine hayatın kendisi gibi küçük meseleleri olan, kentli ilişkilere ve modern aile meselelerine odaklı hem duygusal hem de eğlenceli bir aile komedisi. Çocuklar Duymasın bu kez de 2010 Türkiye'sine bir ayna tutuyor ve yaşadığımız çağın aile yapısı üzerinden sosyolojik bir analiz yapıyor ve Türkiye'de tüm yaş gruplarının aynı anda seyredebileceği tek dizi olma iddiasını koruyor.

Çocuklar Duymasın 107. bölüm özet

Güzel bir otelde 2 haftalık bir yaz tatili planlayan Gönül ve Meltem’e karşı, büyük bir sürprizle emekli olan taşfırın Haluk bambaşka bir tatil planlamıştır. Daha uzun ve daha keyifli bir yaz tatili planlayan Haluk bir yazlık kiralamıştır… Haluk’un yazlık tuttuğunu öğrenen herkes oraya gelmek isteyince işler karışır. Öte yandan babasının yazlık tuttuğundan habersiz olan ve tatile gitmek için parası ve benzini olmayan Havuç, benzini annesinin v..
415 hayranı var Sen de hayranı Ol Fotoğraflar Videolar

Üye yorumları ( 79 )

 • Grafikerunalmeral
  Grafikerunalmeral / 11 ay önce
  Mükemmel bir dizi TV De gördüğüm gibi izliyorum keşke devamı gelse Tamer beyde , Pınar hanımda çok iyi başarı sergiliyorlar
  + -
 • Tayfun
  Tayfun / yıllar önce
  Çok Seviyorum Devam etin
  + -
 • babamersin
  babamersin / yıllar önce
  Çok severek izledigim bir film ama seyyar tayyarın buluşlarından sıkılıp degıstırıyıorum
  + -
 • sbsvfan
  sbsvfan / yıllar önce
  bu diziyi çok seviyorum
  fanıyım...
  + -
 • gizem_canbolat
  gizem_canbolat / yıllar önce
  Melisin gerçek adı ne
  +1 -1
 • Merthan42
  Merthan42 / yıllar önce
  İlk yıllarında bu yana severek sıkılmadan izlemişimdir. Duygunun Eşi ve eşinin ailesinin olmayışı diziyi dahada seyredilir yaptı.
  +1 -1
 • yucel_okdan
  yucel_okdan / yıllar önce
  kendimi bildim bileli izliyom
  +1 -1
 • bsr38
  bsr38 / yıllar önce
  şu diziyi bir gün yayınlasınlar.Fox can çekişiyor resmen bu diziden dolayı yayın akışında...
  +1 -3
 • baki_bicici
  baki_bicici / yıllar önce
  Slm.
  Haluk'un evine gelen misafire diklenmesi hakaret etmesi,kötü örnek.Çocukların seyrettiği bir dizi olarak daha dikkatli olmalılar.Ayrıca Meltem in insanların arkasından hareket yapması da çok yanlış.
  +1 -4
 • ozlemkolik
  ozlemkolik / yıllar önce
  dizi onceler guzeldi.yeni cekimleri pek begenmedim
  +2 -3
 • aysel
  aysel / 2 ay önce
  merhaba biz gurcistandan bakiyoruz su diziye ben turk degilim azeriyim butun oyunculara basarilar dileriz
  + -