Küçük Kadınlar 118. bölüm özet

Televizyonda bir yardım programına katılan Bilge derdini milyonlarla paylaşırken, bu yayın kızların hayatını tamamen değiştirecek çok büyük bir sürprizi de beraberinde getirir

Televizyonda bir yardım programına katılan Bilge derdini milyonlarla paylaşırken, bu yayın kızların hayatını tamamen değiştirecek çok büyük bir sürprizi de beraberinde getirir (118. Bölüm)

Cansu’nun durumunda değişiklik yoktur, ancak zaman kurtarılmayı bekleyen küçük kızın aleyhine çalışmaktadır. Bilge, Armi’nin karşı çıkmasına rağmen TV'deki bir yardım programına katılmaya karar verir. Yeliz ve Ragıp'sa bulaştıkları beladan nasıl kurtulacaklarını bilemez, ikisi de hala şoktadır. Yeliz’den gerçekleri saklayan Ragıp ya Ali’yi vuracaktır ya da Yeliz vurulacaktır. Bade’yi de evden kovan Eylül evde yalnızdır. Üstelik eve bir de hırsız girer. Büyük panik yaşayan ve korkan Eylül hayatına yalnız devam etme kararından yine de vazgeçmez. Ali’ye boşanma davası açar ve bürodan da tüm eşyalarını gönderir. Hala bir ümitle Eylül‘e kendisini affettirmeye çalışan Ali'yse burun buruna olduğu tehlikeden habersizdir. Ragıp, zor da olsa kararını vermiştir. Yeliz’in yaşaması için elini kana bulmayı seçer. Yardım programına katılan Bilge'yse, birkaç dakikada milyonlara ulaşır ve Cansu’nun durumunu ekran başındaki seyirciler ile paylaşır. Büyük ses getiren bu program, kızların hayatını kökten değiştirecek büyük bir sürprizi de birlikte getirir.

Oyuncular: Ekin Türkmen, Ali İl, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Burak Sağyaşar