Unutulmaz 65. bölüm özet

Eda ve Harun’u karlar altında bekleyen sürpriz ne? Harun nasıl bir kötülükle karşı karşıya kalacak? Eda’nın bulduğu zarfı kapının önüne kim bıraktı?

Eda ve Harun’u karlar altında bekleyen sürpriz ne? Harun nasıl bir kötülükle karşı karşıya kalacak? Eda’nın bulduğu zarfı kapının önüne kim bıraktı? (65. Bölüm)

 

Ece’den annesinin ölmediğini ve onu terk ettiğini öğrenen Yağmur, bunun şokunu yaşarken, annesinin Eda olduğu gerçeği ile de karşı karşıya kalır. Eda ve Harun büyük bir heyecan içinde Yağmur’un tepkisini beklemektedirler. İsyan ve öfke rüzgarları küçük kızı sarmışlardır. Dineceğe de pek benzememektedirler.

 

Batuhan, gerçek kimliğini öğrenmiş olan Aras’ın ne yapacağını merak ederken, Aras’tan gelen bir telefon onu endişelendirir. Aras’ın hayatı artık pamuk ipliğine bağlıdır.

 

Yağmur’un tepkileri karşısında çaresizlikten kıvranan Eda, Ece’nin karşısına çıkması ile bir kez daha alt üst olur. Ama onu asıl yaralayan Harun’un Ece’ye olan davranışıdır. Eda’ya bu zor anlarında annesi Türkan destek vermektedir.  Harun ile büyük bir tartışmaya giren Cemil, Eda’nın beklenmeyen tepkisi ile bir kez daha yıkılır. Artık Cemil için geri dönüş yoktur.

 

Ece için tek bir yol kalmıştır. Eda'yla Harun’u ayırmak... Bunun için Batuhan’dan yardım ister ama alacağı yanıt oldukça şaşırtıcı olacaktır. Ama Ece’nin başka bir planı daha vardır... Aras’ın da dahil olacağı bir plan. Batuhan'ınsa aklında Melda vardır ve gece Melda için tam bir kabusa dönüşecektir.

 

Eda ve Harun, Yağmur’un üzerine titrerken, küçük kız hala tepkilidir. Ve bu tepkiler Eda’nın canını giderek daha çok yakmaktadır. Bu arada Ece’nin planı yavaş yavaş işlerken, Burak da Harun için hain bir tuzağın peşindedir.

Yönetmen: Ersoy Güler,Cem Tabak

Oyuncular: Özlem Yılmaz, Serhan Yavaş, Deniz Gökçer, Buğra Gülsoy, Anıl Çelik, Sinem Öztufan