01 Ekim 2014 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi dizi ve yapımlar zirvede?

resim yok
02 Ekim 2014 - 11:37
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede?

Güzel Köylü mü, Kara Para Aşk mı, Benim Adım Gültepe mi, Yılanların Öcü mü, Zengin Kız Fakir Oğlan mı, Kadim Dostum mu, Beni Affet mi, Unutma Beni mi, Deniz Yıldızı mı, İki Dünya Arasında mı?


Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu.

İşte reytingler...

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE REKABET KIZIŞIYOR!

Yaz tatilinden dönen diziler ve ekran macerasına yeni başlayan dizilerin reyting listelerine girmeye başlamasıyla birlikte reyting mücadelesi her hafta daha da kızışıyor!

Tüm kişiler kategorisi genel klasmanda günü önde kapatan yapım bir kez daha Güzel Köylü oldu. Böylelikle hem dizi kategorisinde hem de genel klasmanda liderliği alan Güzel Köylü başarısını sürdürdü.

Dizinin takipçileri ise şöyle sıralandı: Kanal D'nin yeni sezon dizilerinden Benim Adım Gültepe, atv'nin ikinci sezonuyla ekranlara geri dönen dizisi Kara Para Aşk, Show TV'nin iddialı dizilerinden Yılanların Öcü, Zengin Kız Fakir Oğlan, Deniz Yıldızı, Beni Affet ve İki Dünya Arasında.

 

AB'DE SIRALAMA DEĞİŞTİ!

AB kategorisinde bu hafta zirvede değişiklikler var! Geçtiğimiz hafta bu kategoride Kara Para Aşk zirvedeydi ancak bu hafta Güzel Köylü yeniden çıkış yaparak tekrar zirveyi ele geçirdi. Kara Para Aşk ikinci sırada yer alırken; Zengin Kız Fakir Oğlan ve Benim Adım Gültepe ise bu dizileri takip eden yapımlar.

Diğer sıraları paylaşan diziler ise şöyle: Yılanların Öcü, Deniz Yıldızı, Beni Affet Güllerin Savaşı (tekrar) ve Kadim Dostum.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

BİR ÖNCEKİ ÇARŞAMBA GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları