07 Ocak 2015 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi dizi ve yapımlar zirvede?

resim yok
08 Ocak 2015 - 11:06
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede?

Güzel Köylü mü, Kara Para Aşk mı, Diriliş Ertuğrul mu, Yılanların Öcü mü, Poyraz Karayel mi, Yetim Gönüller mi, 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk mu, Beni Affet mi, Unutma Beni mi, Deniz Yıldızı mı, İki Dünya Arasında mı?


Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu.

İşte reytingler...

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE ZİRVE DEĞİŞMEDİ

Tüm kişiler dizi kategorisinde günü önde kapatan yapım tüm güçlü rakiplerine rağmen bir kez daha Güzel Köylü oldu. Ekran macerasına yaptığı hızlı girişi sürdüren Diriliş Ertuğrul, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, Star TV'nin günlük dizisi Beni Affet ve Show TV'nin istikrarlı grafiğe sahip dizisi Yılanların Öcü ise zirvenin çok yakın takipçileri oldular.

Bu yapımların ardından sıralama şöyle oluştu: İki Dünya Arasında, ATV Ana Haber, Esra Erol'la, Ece Üner ile Show Haber, Star Ana Haber, Kara Para Aşk ve Deniz Yıldızı.

Kanal D'nin yeni dizisi Poyraz Karayel 14. sıradan reyting listesine giriş yaparken, STV dizisi Yetim Gönüller ise 34. sırada yer aldı.

 

'DİRİLİŞ ERTUĞRUL' AB'DE YİNE ZİRVEDE!

'Diriliş Ertuğrul' AB kategorisindeki başarısnı sürdürüyor. Dizi, istikrarlı grafiğini dördüncü haftasında da sürdürdü ve bir kez daha zirvede yer aldı.

Kara Para Aşk, Güzel Köylü, Beni Affet, Poyraz Karayel ve Yılanların Öcü ise sıralamada sonradan gelen diğer diziler.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

BİR ÖNCEKİ ÇARŞAMBA GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları