12 Kasım 2014 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi dizi ve yapımlar zirvede?

resim yok
13 Kasım 2014 - 13:12
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede?

Güzel Köylü mü, Kara Para Aşk mı, Günahkar mı, Yalan Dünya mı, Kaçak Gelinler mi, Hayat Yolunda mı, Zengin Kız Fakir Oğlan mı, Aşktan Kaçılmaz mı, Yetim Gönüller mi, Beni Affet mi, Unutma Beni mi, Deniz Yıldızı mı, İki Dünya Arasında mı?


Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu.

İşte reytingler...

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE ZİRVE YİNE AYNI!

Tüm kişiler dizi kategorisinde günü önde kapatan yapım bir kez daha Güzel Köylü oldu. Dizi genel klasmanda ise Türkiye-Brezilya hazırlık karşılaşmasının canlı yayının ardından ikinci oldu.

Bu yapımların takipçileri ise şöyle sıralandı: Beni Affet, Kara Para Aşk, Ece Üner ile Show Haber, Star Ana Haber, İki Dünya Arasında, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, Bu Tarz Benim ve Deniz Yıldızı.

Zengin Kız Fakir Oğlan 12., Hayat Yolunda biraz gerileyerek 17., ikinci bölümüyle Günahkar 20., Gülse Birsel komedisi Yalan Dünya 29., Yetim Gönüller 32., Aşktan Kaçılmaz 33. ve yeni kanalında ekran macerasını sürdüren Kaçak Gelinler 43. sırada yer aldı.

 

AB'DE SIRALAMA DEĞİŞİKLİKLER VAR!

Kara Para Aşk dizi kategorisinde bu hafta da zirveye çıkmayı başardı. Genel klasmanda ise Türkiye-Brezilya hazırlık karşılaşmasının canlı yayının ardından ikinci oldu. Takipçiler şöyle: Güzel Köylü, Zengin Kız Fakir Oğlan, Yalan Dünya ve Hayat Yolunda.

Diğer sıraları paylaşan diziler ise şöyle: Beni Affet, Deniz Yıldızı, Günahkar, İki Dünya Arasında ve Kaçak Gelinler.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

BİR ÖNCEKİ ÇARŞAMBA GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları