resim yok
23 Ocak 2013 - 00:00

 

TMC Film'in patronu Erol Avcı'nın 12 milyon TL harcadığı dev prodüksiyonlu "Karaoğlan" filmi gişede hayal kırıklığı yaşatmaya devam ediyor.
İlk 3 gününde 54 bin 89 kişinin izlediği filmin 2. haftasında da seyircisi artmadı. Başrollerini Volkan Keskin, Müge Boz, Hasan Yalnızoğlu ve Özlem Yılmaz'ın paylaştığı filmi haftasonu 22 bin 248 kişi izledi, böylece toplam gişe 106 bin 559'e ulaştı. Yönetmen Kudret Sabancı'nın yıllardır hayalini kurduğu film için Kemerburgaz’da hikâyenin geçtiği yüzyıla birebir uygun bir atmosfer yaratılmış üç ayrı şehir kurulmuş, dünyanın en büyük mancınığı yapılmış, yurtdışından on, yurtiçinden ise seksen adet at getirilmişti. Aksiyon sahneleri için ise oyuncuların eğitimi ve koreografi için Almanya’dan 8 kişilik ekip gelmişti.
 

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
asi_demirr
herşeyde bir hayır vardır film çekimleri çok güzel olmamış ne yalan söyleyim gidenlerde özlem var diye gitmişler filmin frağmanında iş yok yani hakiki şekilde çekmemişsiniz özleme dua edin bence diğer oyuncular hiç yapamamış camoka ve çise hariç onlar çok güzel oynamış

facebook yorumları