resim yok
20 Mayıs 2013 - 00:00

Hangi dizi zirvede? Aşk Emek İster mi, Umutsuz Ev Kadınları mı, Farklı Desenler Feride mi, Ali Ayşe'yi Seviyor mu, Bir Erkek Bir Kadın mı?

Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu. İşte reytingler...

Ekranlarda Pazar gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik. İşte TNS ölçümlerine göre ekranların reyting karnesi...

Tüm kişilerde Survivor lider, dizi kategorisinde ise sıkı rekabet var!

Survivor ve Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışma programlarının sırasıyla zirveyi paylaştıkları dün akşam, dizi kategorisine bakıldığında Show TV'nin yeni dzilerinden Aşk Emek İster, STV'nin Farklı Desenler Feride ve Fox'un Ali Ayşe'yi Seviyor dizilerinin yakın aralarla en üst sıraları paylaştıkları görülüyor. Bir Erkek Bir Kadın ve Umutsuz Ev Kadınları ise sonraki sıraları paylaşan yapımlar oldular.

AB sıralamasında dizi kategorisinde Bir Erkek Bir Kadın zirvede!

AB grubunda dizi kategorisinde Bir Erkek Bir Kadın zirvede yer alırken Aşk Emek İster, Yalan Dünya (tekrar), Ali Ayşe'yi Seviyor, Umutsuz Ev Kadınları ve Avrupa Avrupa ise bu dizilerin takipçisi oldular.

İşte gecenin ayrıntılı karnesi:

 

 photo 1_zpsb3d3c370.png [reklam]  photo 2_zps89f713b9.png

 

18 MAYIS 2013 CUMARTESİ GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları