7 yıl sonra barıştılar

resim yok
05 Ocak 2013 - 00:00

 

Kıvanç Tatlıtuğ ile eski menajeri Erkan Özerman arasında 7 yıldır süren çekişmeli davadan ilginç bir sonuç çıktı. Taraflar araya giren hatırlı dostlarını kırmadı ve “Bu davaların sonu yok, her iki tarafa da zarar veriyor” diyerek sulh kararı aldı
Tatlıtuğ’un özellikle Best Model yarışmasıyla kendisine şöhret kapılarını açan ve bir dönem “baba” dediği usta organizatör Erkan Özerman’a karşı vefa duygusu nedeniyle davanın bitmesini istediği belirtildi. Önümüzdeki hafta Tatlıtuğ’un avukatı Yalçın Kavak ile Özerman’ın avukatı Sadettin Dayıoğlu bir araya gelecek ve sulh sözleşmesi imzalayarak karşılıklı açılan davaları geri çekecek.
 
‘Cinselliğini lekeledi’
Yedi yıllık süreç Erkan Özerman’ın yaptıkları sözleşmeye uymadığını öne sürerek Kıvanç Tatlıtuğ’a açtığı 150 bin TL’lik tazminat davasıyla başladı. Dava sürerken Özerman, Tatlıtuğ hakkında “Havyarı zeytin ezmesi sanıyordu. Kültür okuldan alınır, görgü evden... Anne ve babası Kıvanç’a verdiğim değeri vermedi”, Tatlıtuğ’un sevgilisi Azra Akın hakkında da “Hollanda varoşu, uğursuz biri, hangi diziye çıksa o diziyi batırdı. Kıvanç’ın cinselliğine leke getirdi” sözlerini sarf etmişti. Bunun üzerine Tatlıtuğ’un avukatı Kavak, Özerman’a ünlü oyuncu, ailesi ve kız arkadaşı adına 120 bin TL’lik 3 ayrı tazminat davası açtı. Azra Akın, birkaç ay önce 50 bin TL tazminat istemiyle kendi adına açılan davanın duruşmasında Özerman’ın onuruyla oynadığını söyleyerek hüngür hüngür ağlamıştı.

facebook yorumları

haber yorumları

resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat