resim yok
13 Nisan 2013 - 00:00

Acun Ilıcalı'dan izleyicilere yeni bir sürpriz!

 

Ekranların büyükler için yapılan ilk animasyon projesi “Fırıldak Ailesi” bu hafta Acun Ilıcalı’yı konuk edecek.

Acun Ilıcalı ilk kez sesiyle bir dizide!

Ekranların sevilen ailesi bu Pazartesi ekrana gelecek bölümde Survivor’a katılır. Adadaki zor şartlarla uğrayan Acun Ilıcalı bunlar yetmezmiş gibi bir de Fırıldak Ailesiyle uğraşmak zorunda kalır.

 

Neler yaşanacak?


Konusu; Fırıldakları adaya götüren uçak düşünce Sabri ve Tosun ile diğer aile fertleri başka başka adalara çıkarlar.

Aşırı motive olan ve kendini çok kaptıran Sabri kendini yarışmada zannetse de yarışma aslında diğer fertlerin bulunduğu adadadır.

Sürprizler bununla sınırlı kalmaz elbette. Peki ailemiz adadaki zorlu şartlara ayak uydurabilecek mi? Büyük mücadelelerin ve olağanüstü karşılaşmaların sonucunda kazanan kim olacak?

 

 

Diziden en güzel kareler burada!

 

Ne zaman ekranlarda olacak?


Dizinin bu bölümü 15 Nisan Pazartesi akşamı 23:30'da Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Acun Ilıcalı'nın kariyeri

1995 yılında bir kot dükkânı açarak ticarete atılmış; fakat iflas etmiştir. Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin'le tanışan Ilıcalı, futbol bilgisiyle onu etkilemeyi başarınca denenmek üzere işe alınmıştır.

Beşiktaş muhabiriyken futbolcularla samimi olup özel röportajlar yapmayı başarınca yıldızı parlamış ve daha sonra Şansal Büyüka'nın ekibine transfer olmuştur.

[reklam]

Televole'nin spor magazin programı olduğu yıllarda bu program içerisinde kendine ait bir bölüm sunmaya ve bu bölüm dâhilinde dünyayı dolaşmaya başlamıştır. Ardından bu bölümü 2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etmiştir. Bu kapsamda yüz beş ülke gezmiştir.

2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurmuştur; Fear Factor, Survivor Kızlar - Erkekler, Survivor Türkiye - Yunanistan, Survivor Aslanlar - Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi, Yetenek Sizsiniz, Yok Böyle Dans, Survivor Ünlüler - Gönüllüler ve O Ses Türkiye programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olmuştur.

Ayrıca Uğur Dündar'ın sunmuş olduğu Yoksa Rüya mı? ve Behzat Uygur'un sunmuş olduğu Söyle Söyleyebilirsen programlarının yapımları da Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca başta Türkiye'deki üniversiteler olmak üzere, Anadolu'nun çeşitli yerlerinde stand-up gösterileri yapmıştır; bu gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri mizahi bir dille izleyicilere aktarmıştır.
 

SEVDİĞİNİZ ÜNLÜLERİN TAM İSİMLERİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları