resim yok
28 Mart 2013 - 00:00

Magazin dünyasının gözde çiftinden şok haber!

 

İşler Güçler’ dizisinde rol alan Ahmet Kural, özel hayatında çalkantılı bir dönemden geçiyor. Oyuncuyla nişanlısı Burcu Kıratlı’nın ayrılma noktasına geldiği belirtiliyor.

İddiaya göre, nişan yüzüğünü atan oyuncu, yakın çevresine, popülerliği arttıkça nişanlısı Burcu Kıratlı’nın kıskançlıklarının dayanılmaz boyutlara ulaştığından dert yandı.

''Anlaşamadık ve ayrıldık''

Ocak ayında nişanlanan Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı ayrıldı. Kural, “Burcu’yla anlaşamadığımız için ilişkimizi bitirdik” dedi.

 

Kural, ortak bir kararla yollarını ayırdıklarını söyledi:

 

“Evet, ayrıldığımız doğru ama ‘Ahmet nişanı attı’ diye bir şey yok. Kötü şekilde ayrılmadık. Özel bir sebebi de yok, anlaşamadığımız için ilişkimizi bitirdik. Ailelerimiz de biliyor ayrıldığımızı.”

Çocuk oyuncağı değil

 Burcu Kıratlı’nın annesi Gül Erçetingöz ise ayrılıkla ilgili şunları söyledi:

 

“10 gündür aralarında bir kırgınlık var. Aileler de konuştu. Genç bunlar, araları bozuk olabilir ama nişan atma gibi bir şey söz konusu değil. 2,5 yıldır beraberler, iki ay önce de nişanlandılar. Birbirlerini seven iki genç var burada, ilişkiyi bitirmek öyle kolay değil. Çocuk oyuncağı değil bu iş.”

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları