resim yok
15 Mart 2013 - 00:00

Fox Türkiye'nin sevilen dizisi "Ali Ayşe'yi Seviyor"a yeni oyuncu...

Yapımcılığını NTC Medya Ata Türkoğlu'nun yaptığı ve başrollerini Hakan Yılmaz, Nur Erkul ve Sennur Nogaylar gibi başarılı isimlerin paylaştığı, "Umutsuz Ev Kadınları"nın Pazar günü PT-1'e gelmesi nedeniyle, artık 21:00'da özetsiz başlayacak olan "Ali Ayşe'yi Seviyor" dizisine yeni oyuncu dahil oluyor.

Manken ve oyuncu Arda Hacıoğlu "Ali Ayşe'yi Seviyor" dizisine 8.bölümden itibaren dahil olacak.

 

Peki 8. bölümde neler olacak?

Ayşe, Ali ile aralarındaki kırgınlığa bir son vermek için Ali’yle buluşmaya karar verir. Ayşe’yle ayrılığından sonra tam bir derbedere dönüşen Ali’nin, Ayşe’nin bu atağından haberi yoktur. İki sevgili Kemal’in evinde buluşur.
Ayten’de tıpkı kızı Ayşe gibi Kemal’le aralarındaki dargınlığa bir son vermek için soluğu Kemal’in yanında alır. Kemal dışarıda buluşmak yerine evde bir araya gelmelerinin daha doğru olacağını söyler.

Bekir içine düştüştüğü borç batağından kurtulmak için Ali’den yardım istemeye karar verir ve Kemal’in evine gider. Böylelikle asla bir araya gelmemesi gereken insanlar aynı anda, aynı mekanda buluşur. Ne mi olur? Tam bir karmaşa, köşe kapmaca...

Aynı gün Ali’nin doğum günüdür. Ahu herkesten habersiz Ali için bir doğum günü kutlaması hazırlar. Ahu’nun amacı doğum gününde Gülnihal ile Ali’yi sevgili yapmaktır. Tüm bu karmaşanın içine bir de Ahu’nun sürprizi eklenince işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

'Ali Ayşe'yi Seviyor' 8. bölüm fragmanı için tıklayın

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları