resim yok
12 Nisan 2013 - 00:00

Ali Ayşe'yi Seviyor'da eskiye dönüş var!

 

FOX ekranlarında yayınlanan Ali Ayşe'yi Seviyor dizisinin yayın günü değişti.

Hakan Yılmaz'ın başrolünde oynadığı Ali Ayşe'yi Seviyor dizisi bilindiği gibi geçtiğimiz haftalard ayapılan değişiklikle Perşembe günleri FOX ekranlarında yayınlanıyordu.

 

Yeniden Pazar

Sevilen dizi eski gününe geri döndü.

 

Dizinin dün akşam tekrar bölümü ekranlara geldi.

Bu hafta neler olacak?

Ayardır uğraşılan, uğruna onca çile, sıkıntı çekilen şey nihayet olmuştur. Kemal ve Ayten evlenmiş, Ali ve Ayşe aynı evde yaşamaya başlamıştır.

Ayşe ve Bekir’in Kemal’in evinde kaldığı ilk gece olacaktır bu. Huzurla ve mutlulukla geçecek ilk gece. Ahu ve Yakup işin içine dahil olunca, huzurla geçeceği düşünülen ilk gece kabusa döner, kimsenin gözüne tek gram uyku girmez.

Kemal ve Ayten’in balayıda kabusa dönmüştür. Evlenmeden önce mutluluktan havalara uçan çift, evlendikten sonra sürekli kavga eder olmuştur.

 Bekir ve Ayşe evde geçirdikleri ilk gecenin sonunda kendi evlerine dönme kararı alır. Ayten ve Kemal ise balayını erken bitirip geri dönerler.

Gidenlerle, dönenler aynı anda kapı önünde karşılaşır ve asıl şamata bu karşılaşmayla başlar.

 

Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın!

 

FOX TV DİZİ ATAĞINA GEÇTİ! İŞTE KANALIN YENİ PROJELERİ!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları