resim yok
16 Nisan 2011 - 00:00

 

Serhan Yavaş, Sinem Öztürk ve Özlem Yıldız’ın başrollerini paylaştığı “Unutulmaz” dizisinin ne zaman ve nasıl biteceğini öğrendim.
 

Dizinin ne zaman biteceğini yazacağım ama nasıl bir “son”la ekrana veda edeceğini anlatmayacağım.
İşin büyüsünü bozmamak için sadece ufak tefek ipuçları vermekle yetineceğim.
 

Yapımcısı Ahmet Bayram, 29 Haziran’da atv ekranına gelecek 90. bölümle “Unutulmaz” dizisini bitireceklerini söyledi.
 

Bayram, “Kafamdaki final belli. Türkiye’de bir ilki yapacağız” dedi. “Unutulmaz” acayip fanları olan bir dizi...Yapımcısı Ahmet Bayram’ın planladığı finalde dizinin fanlarına da rol düşecek.
 

Dizinin iki kahramanı, “Unutulmaz”ın fanlarının da olduğu deniz kenarına helikopterle inecek.Bu iki ismin dizinin hangi karakterleri olduğunu, oraya ne amaçla gideceklerini ne siz sorun, ne de ben söyleyeyim.
 

Unutulmaz” dizisinin fanatik izleyicileri şimdilik bu kadar ipucuyla yetinsin...Çünkü finale daha çok var.O zamana kadar köprünün altından daha çok su akar...

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
karla_axmedova
BU DIZI HIC BITMESIN. O ZAMAN "SERHAN YAVASA" HAASRET KALIRIM.LUTFEN HIC BITMESIN,HIC BITMESIN BENI SERHANSIZLIGA HAPS ETMEYIN

facebook yorumları