Arka Sokaklar setinde inanılmaz olay!

Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, Arka Sokaklar adlı dizinin çekimlerinde yaşadığı komik anılarını anlattı.

resim yok
23 Mart 2015 - 13:50
Yeni Bölüm

'Arka Sokaklar’ dizisi oyuncularından  Berk Oktay çekimler sırasında sahneleri gerçek zannederek müdahale eden polisler bile çıktığını belirtirken, "Başarı odaklı bir insanım" dedi.

 

Zeynep Özek’in Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalı için hazırladığı ‘Turki Ekstra’ programında oyuncu  Berk Oktay soruları yanıtladı. Oktay, Nehir Erdoğan ile 8 yıl önce ‘Tatlı Bela Fadime’ dizisinde Nehir Erdoğan ile ilk kez kamera karşısına geçtiğini anlatırken, "Deneme çekimlerinde Nehir yerine yönetmen yardımcısı bir erkek arkadaşımız oynadı. O sahnede onun beni tüfekle vurmak istemesi benim ona ‘Dur, yapma’ diye yalvarmam vardı. Bir aşk sahnesi için yine deneme çekimi yaparken de karşımda yine erkek vardı. Kariyerim boyunca en zorlandığım şey oydu herhalde" diye espri yaptı.

 

Polis yanlış anlayınca...

 

Berk Oktay, ‘Arka Sokaklar’ çekimlerinde bir sürü olayla karşılaştıklarını anlatırken, şöyle dedi:

 

"Ben birisini kovalarken gerçek bir polis, onu gerçek bir hırsız zannedip beline atlayıp kelepçelemişti. Sonra tabii durumu izah etmeye çalışmıştık. Çok aksiyonlu bir  dizi olduğu için tabii devamlı birilerini kovalıyorsunuz ya da bir koşturma var. Bir bölümde bir suçlunun önünü kesecektik. El frenini çekiyor, duruyor, yolu kapatıyorsunuz. Oradan gelen arkadaşın durması gerekiyor. Fakat hızlanarak geldi üzerimize ve durmadı Allah’tan kimsenin başına bir şey gelmedi. Arkadaş; ‘Fren ile gazın yerini karıştırdım’ dedi.”

 

"Başarı odaklı bir insanım"

 

Berk Oktay, çok stresli, yoğun, yorucu bir işi olduğunu anlatırken, "Bazen 'Ego savaşları' içerisinde geçen bir işimiz var. Hayatınızdaki kişinin de sizin kadar yoğun veya sizin kadar yaşadığınız nefes aldığınız, soluduğunuz yaşamdan birisi olması ilişkiyi soğutabilir. Ben bunu gördüm. Bu nedenle benim tercihim bu yönde değil" diye konuştu.

 

Berk Oktay, sunucu Liana Dahdouh’un bir sorusu üzerine, "Başarı odaklı bir insanım" dedikten sonra şöyle devam etti:

 

"Başarısız olursam huzurlu olamam. Onun için sıralamaya koyarsak en tepede başarı var. Hayatımdaki insan benim ne kadar başarı odaklı bir insan olduğumu, başarısız olduğumda da ne kadar huzursuz olduğumu bilir. Onun için çok fazla sevgi ve ona aşkımı çok fazla ifade edemeyeceğimi de o dönemde bilir. O nedenle benim başarıma yeterince odaklanır, saygı duyar."

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları