resim yok
08 Mayıs 2013 - 00:00

Bu hafta Pis Yedili'nin de kolaj bölümünü yayınlayacak olan Show TV, Aşk Emek İster dizisininde bu hafta kolaj bölümünü yayınlayacak.

 

Salih Kuşu'nun tekrarı!

Dizinin yerine bu hafta Show TV ekranlarında yeni başlayacak olan Salih Kuşu dizisinin tekrarı Pazar akşamı yayınlanacak.

 

Kolaj bölüm


Aşk Emek İster ise hemen ardından kolaj bölümü ile 22.00'da Show TV ekranlarında yer alacak.

 

1 hafta ara

Dizi hayranları yeni bölüm için 1 hafta daha beklemek durumunda!

Diziye başlamayı düşünenler için ön bilgiler

“AŞKI İÇİN KENDİ FABRİKASINDA İŞÇİ OLAN BİR GENCİN HİKAYESİ”

Yapımcılıgını Birol Güven’in yaptığı, yönetmenligini ise Hamdi Alkan’ın üstlendigi, başrollerini Ekin Türkmen, Furkan Palalı ve Müge Boz’un paylaştığı romantik komedi dizisi olan Aşk Emek İster’in senaryosu Birol Güven, Özlem Elginöz ve Yelda Açıkgöz tarafından yazılıyor.
[reklam]
Zengin bir fabrikatör olan Hikmet Bey’in oğlu Demir, eğitim için gittiği Amerika’dan döner. Okulunu bitirip de diploma sahibi olmayı başaramadığı için babası ona kızgındır. Demir bu kızgınlığın fazla sürmeyeceğini, şirketlerinin başına geçeceğini zannederken, babası Hikmet Bey’in kendisi için çok daha başka planları vardır.

Hikmet Bey, bundan böyle şımarık oğlunun hayatı tanıması ve işi en alt basamaktan öğrenmesi için onu fabrikalarından birinde işçi olarak çalıştıracaktır. Demir bu planı duyduğunda şok olur. Patronun oğlu olarak, kendi fabrikasındabir işçi gibi çalışacak ve kimse onun gerçek kimliğini bilmeyecektir.

Demir babasının bu isteğine karşı çıkar. Hikmet Bey ise Demir’e bu planı kabul ettirmenin bir yolunu bulacaktır. Demir istemeyerek gittiği fabrikada Deniz adlı işçi kızı görür görmez vurulur. Bundan sonra Demir ve fabrikadaki birbirinden renkli diğer karakterler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!...

 

 

AŞK EMEK İSTER - Aşk, aynı yöne birlikte bakmaktır.. Tıkla-izle!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları