Ata Demirer, Özge'yi tek celsede boşadı!

Ata Demirer, Özge'yi tek celsede boşadı!

resim yok
13 Kasım 2014 - 10:51
Magazin

Eyvah eyvah boşandılar!

 

Ata, Özge'yi tek celsede boşadı!

İki yıl önce Suada'da dillere destan bir törenle evlenen ünlü komedyen Ali Ata Demirer (42) ile Fatma Özge Borak (32), tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

 

ATA, ÖZGE'Yİ BOŞADI

Güneş Gazetesi'nin haberine göre Ata Demirer, Özge Borak'tan boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Ayın gün alınan jet duruşmada davacı Demirer, davalı eşi ve avukatları katıldı. Çift, şiddetli geçimsizlik yaşadıklarını, boşanma konusunda anlaştıklarını ve birbirlerinden herhangi bir maddi manevi tazminat ile nafaka taleplerinin olmadığını açıkladı.

 

BARIŞMAYI İSTEMEDİ

Mahkeme hakimi, 4787 sayılı yasaya göre aile içindeki karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün korunması bakımında sorunların sulh yoluyla çözümü gerektiğinde uzmanlardan faydalanabileceğini açıkladı. Ancak Ata Demirer, ''Davalı ile aramızda şiddetli geçimsizlik vardır. Mahkemenin sulh girişiminin bir faydası olmayacaktır. Evliliğin mali sonuçları hakkında anlaştık. Birbirimizden alıp verecek malımız, katkı payı ve katılma alacağımız yoktur. Kendimiz için nafaka ve tazminat talebimiz yoktur. Boşanmamıza karar verilsin'' dedi.

Borak da eşiyle her türlü konuda anlaştıklarını belirterek boşanmalarına karar verilmesini istedi. Mahkeme, anlaşmalı olarak boşanmak isteyen çiftin boşanmalarına karar verdi.

 

İNSANİ SEVGİMİZ DURUYOR

Çift, ortak yaptıkları açıklamada ''3 yılı aşkın süredir devam eden ilişki ve evliliğimizi karşılıklı anlaşarak, arkadaşça ve dostane duygularla bitirme kararı almış bulunmaktayız. İnsani sevgisinden bir şey kaybetmemiş iki arkadaş olarak, geçireceğimiz bu zor süreçte sizlerin de yanımızda olarak gerekli hassasiyeti göstermenizi önemle rica ederiz'' cümlelerine yer verdi.[reklam]

ATA İÇİN EŞİNİ BIRAKMIŞTI

Her yerde mutluluk pozu veren Ata Demirer'in bu ani kararı, ihanet iddialarını da gündeme getirdi. Komedyenin Borak'ı Instagram'da takipten çıkarması ve ortak tüm fotoğraflarını silmesi de iddiayı güçlendirdi.

Geçen hafta elinde kahvaltılıklarla Cihangir'de eve yetişmeye çalışırken görüntülenen Demirer, eşinin isteğiyle sıkı bir rejim yaparak 20 kilo vermişti. Demirer'le Eyvah Eyvah filminin setinde tanışan ve yakınlaşan Borak, serinin 2. filminde kısa bir rol de oynayan 3 yıllık eşi Bülent Şakrak'tan bu nedenle boşanmıştı. Şimdi Demirer'in aynı kaderi yaşadığı öne sürülüyor.

 

SOSYAL MEDYADA KONUŞULDU

Önceki ay çıkardığı Alaturka albümün Açıkhava konserinde aileleriyle mutluluk pozları veren çiftin boşanması sosyal medyada trend topic oldu. İşte atılan tweet'lerden bazıları:


* Bir kez daha gördük ki, yuva yıkanın yuvası olmuyor.


* Ata Demirer, Özge Borak'ın yakın çevresi bu karara şiddetli rejimsizliğin sebep olduğunu söyledi.


* Ata kesin aldatıldı, çünkü Açıkhava konserinde eşine aşkını hepimiz gördük.

 

 

ATA DEMİRER REKORA DOYMUYOR! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları