'Ateş Böceği Yalçın' hayatını kaybetti!

'Ateş Böceği Yalçın' olarak bilinen Yalçın Otağı vefat etti.

resim yok
15 Ağustos 2014 - 10:38
Magazin

Ünlü komedyen hayatını kaybetti!

'Ateş Böceği Yalçın' olarak bilinen Yalçın Otağı vefat etti.


'Ateş Böceği Yalçın' olarak ünlenen usta  komedyen Yalçın Otağı, karaciğer yetmezliği yüzünden tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 

MARMARİS'TE VEFAT ETTİ

Karaciğer yetmezliği yüzünden geçtiğimiz ay yoğun bakıma alınan usta komedyen, tedavi gördüğü Marmaris'te Yücelen Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Vefat haberini alan Otağı'nın sevenleri ve yakınları hastaneye geldi.

 

EŞİ KONUŞTU

Yalçın Otağı'nın eşi Lale Belkıs, "41 yıllık eşimi kaybettim. 41'inci senede nazar değdi, çok üzgünüm. 6 yıldır Yalçın'a çok iyi baktım. Son dört yıldır hep yatıyordu. Kendi istedi, yürümedi. Herkes biliyor ona bebekler gibi baktım, helal olsun.

O Can Yücel ile birlikte Datça'yı çok severdi, ikimizin bir yatmamazı isterdi. Buradan yer aldık. Yalçın sirozdan öldü ama içki, sigara içmezdi. Her halde son zamanda yaşadıklarımıza üzüldü.[reklam]

Meslek olarak yaşadıklarımıza da üzüldü. Sanatçı duyarlılığından olsa gerek her şeye çok hassastı. Hiç kötü alışkanlığı yoktu, herkesle barışıktı.

Çok iyi bir insandı. Benim dostumdu, arkadaşımdı, biz birbirimizi çok severdik. Onu hiç unutmayacağım." şeklinde duygularını dile getirdi.
 

DATÇA'DA...

Yalçın Otağı'nın cenazesi, cumartesi günü öğle namazını müteakip Datça'da toprağa verilecek.
 

ÜNLÜ İSİMLERLE ÇALIŞMIŞTI

'Ateş Böceği Yalçın' olarak ünlenen Yalçın Otağı, 'Ateş Böcekleri' olarak Ercan Bostancıoğlu ile birlikte, 70 ve 80'li yıllarda Zeki Müren, Bülent Ersoy, Behiye Aksoy, Gönül Yazar, Neşe Karaböcek, Gülden Karaböcek, Emel Sayın gibi assolistlerle birlikte çalışmıştı.

 

 

DÜNYACA ÜNLÜ OYUNCU EVİNDE ÖLÜ BULUNDU! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları