atv'den yaz ekranına iki yeni yapım!

ATV'nin iki yeni yapımı bağımlılık yaratacak!

resim yok
15 Mayıs 2014 - 09:33
Magazin

 ATV'nin iki yeni yapımı bağımlılık yaratacak!

Yaz ekranı ATV'nin iki yeni yapımı ile şenlenecek.

Renkli bir mahalle dizisi olan 'Diğer Yarım' ile farklı bir eğlence sunan 'Dur Durabilirsen'; yakında izleyiciyle buluşacak.

 

YENİ DİZİ YOLDA!

Yakında ATV'de yeni bir aile dizisi başlıyor.

 

TANIDIK İSİMLER

Başrollerini İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Gonca Sarıyıldız ve Nevra Serezli'nin paylaştığı 'Diğer Yarım'; birbirinden çok farklı hayatlar süren iki aile arasındaki çekişmeyi anlatıyor.

 

ÇEKİMLER SÜRÜYOR

Yönetmenliğini Veli Çelik'in yaptığı, senaryosunu Eda Tezcan ile Gülbike Sonay Üte'nin yazdığı dizinin çekimleri bir süredir Kanlıca ve Anadoluhisarı'nda devam ediyor.

 

HİKAYE

Dizinin konusu kısaca şöyle:

Meryem'le, Ecevit ailelerinin tüm karşı çıkmalarına rağmen evlenirler. Ancak ikili kültürleri, sosyal statüleri konusunda son derece farklıdır.[reklam]

Aşkları haricinde birbirinden çok farklı olan Meryem ve Ecevit birkaç yıl içinde sudan bir sebeple kavga eder ve galip gelen inatları yüzünden boşanırlar.

İkiz kızları olan çift mahkemenin, birini anneye, diğerini de babada kalmak üzere karar vermesi ile tamamen yollarını ayırır. İkisi de çocukları birbirine göstermemeye yemin ederler.

Kızları, kendi kültürlerine ve fikirlerine göre yetiştirirken onlara büyük bir yalan söylerler. Ancak yıllar sonra ikiz kardeşlerin kaderi İstanbul'da birleşir ve birbirinden habersiz iki kız kardeş çarpışırlar.  

Yüzleri aynı ama yaşam tarzları taban tabana zıt kardeşler elele verir ve tüm gerçeklerinin yalana dönüştüğü o gün, bir karar verirler.

Anne babalarına iyi bir ders verecek ve onları yeniden bir araya getireceklerdir.

 

 

'DİĞER YARIM' TANITIM VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları