Babasına nafaka davası açtı!

Melissa Güzey babasına nafaka davası açtı!

resim yok
09 Ocak 2014 - 11:44
Magazin

Mankenden babaya 'nafakam az' davası!

 

Melissa Güzey babasına nafaka davası açtı!

 

İşte detaylar:

Melissa Güzey, 18 yaşında ve ünlü bir mankenlik ajansında çalışıyor.

 

NAFAKA DAVASI AÇTI

Genç manken Melissa Güzey, işadamı babasına eğitim masraflarına yetmediği gerekçesiyle nafaka davası açtı.

Galatasaray Üniversitesi İktisadi-İdari Bilimler Fakültesi’nde eğitim gören 18 yaşındaki Melissa Güzey mahkemeye başvurdu.

 

BABA İTİRAZI: O ÜNLÜ

Güzey, annesi İlknur Altun ile babası Suphi Güzey’in geçtiğimiz yıl boşandıklarını, mahkemenin kendisine aylık 250 TL nafaka ödenmesine hükmettiğini hatırlattı.

 

İSTEDİĞİ MİKTAR NE KADAR?

Ancak babasının bu parayı bazen yatırıp bazen 3-4 ay yatırmadığını ifade eden genç manken, babasının zengin bir işadamı olduğunu, annesine olan sinirini kendisinden çıkardığını kaydederek 250 TL’nin okul masraflarına yetmediğini bu nedenle nafakanın 2 bin TL'ye çıkarılmasını istedi.

 

DAVANIN REDDİNİ İSTEDİ!

Baba Suphi Güzey ise kızının ünlü bir reklam ajansına bağlı olarak çalıştığını ve boşanma davası sonuçlanalı 1 yıl bile olmadığı için miktarın artırılmayacağını belirterek davanın reddini istedi.[reklam]

GÜZEY KİMDİR?

Güzel ve seksi manken Melissa Güzey daha şimdiden podyumların aranan ismi oldu…

18 Yaşında Türkiye'nin lolita mankeni olarak bilinen güzel ve seksi manken Melissa Güzey, aranan mankenler arasında başı çekmeyi başardı.

Tarkan Acar ile anlaşan ve hedefinin yurt dışında modellik yapmak olduğunu belirten Melissa Güzey, Galatasaray Üniversitesi'ndeki eğitimine de devam etmeyi ihmal etmiyor.

Yaş: 18
Boy: 173
Kilo: 53
Beden: 36
Saç Rengi: Kumral
Göz Rengi: Yeşil

 

 

PETEK DİNÇÖZ'DEN SAMİMİ İTİRAFLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları