resim yok
17 Nisan 2013 - 00:00

Malkoç Sualp'in evleneceğine kimse inanmıyor!

Bade İşçil'in evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Malkoç Sualp en yakın arkadaşlarını bile şaşırttı

15 Mart'ta tanışıp aşk yaşamaya başlayan Bade İşçil ve Malkoç Sualp, kısa sürede evlenmeye karar verip 31 Mayıs'a gün aldı.

KANKALARI ŞÜPHELİ

Çiçeği burnunda aşıklar etrafta mutluluk pozları saçıyor. Kısa sürede evlenmeye karar verip ailelerini tanıştıran, geçtiğimiz hafta gün alıp organizasyona başlayan çiftin düğünü şimdiden merakla bekleniyor.

Ancak, Sabah magazin yazarı Bülent Cankurt'un köşesinde kaleme aldığı yazıya göre, yaşadığı ilişkiler nedeniyle adı 'playboy'a çıkan Malkoç Sualp'in en yakın arkadaşları dahi son anda nikahtan vazgeçeceğini düşünüyor.

Zira Sualp, İşçil'le aşk yaşamaya başlamadan önce iki kez nikahtan dönmüştü.

2010 yılında Tülin Şahin’in eşi Memet Özer’in ablası Demet Hanım ile ciddi bir ilişki yaşayan ve evlilik planları yapan Malkoç, sevgilisi Demet’i ailesiyle tanıştırmıştı. Fakat çift, sessiz sedasız ilişkiyi noktamıştı.

 

 

BADE İŞÇİL'DEN AŞK ÖPÜCÜKLERİ! DETAYLAR BURADA!

ÖZEL DİKTİRMEYECEK

Herkes Sualp'in nikahtan vazgeçeceğini düşünse de hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Düğün organizasyonunu İrem Yargıcı'ya emanet eden Bade İşçil, tarihin çok yakın olması nedeniyle özel gelinlik diktirmeyecek.

İşçil, düğününde hazır gelinlik giyecek. Çiftin tanışmasına vesile olan Özgür Masur, düğün sonrası parti için İşçil'e çok özel bir elbise dikecek.

 


 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları