BBC'nin yeni dizisi Come Home'u tanıyalım!

BBC'nin yeni dizisi Come Home'u tanıyalım! BAFTA ve Uluslarası Emmy Ödülü sahibi senaryo yazarı Danny Brocklehust ve BBC iş birliğiyle yeni bir dizi geliyor: Come Home.

Volkan Küçükel
03 Eylül 2017 - 01:44
Gündem

BAFTA ve Uluslarası Emmy Ödülü sahibi senaryo yazarı Danny Brocklehust (The Five) ve BBC iş birliğiyle yeni bir dizi geliyor: Come Home.

"COME HOME" DİZİSİNİN KONUSU

Güçlü, merak uyandıran ve son derece dokunaklı bir aile draması olarak nitelendirilen; RED Production Company tarafından BBC One için hazırlanan Come Home; ebeveynlik, evlilik ve bir annenin hayatı için yeniden başlatma düğmesine basmasıyla birlikte yaşanan karmaşık gerçekler üzerine giden bir dizi.

Çekimleri Belfast, Kuzey İrlanda'da gerçekleşen Come Home; hayatının en zor kararlarından birini vermiş olan Anne Marie'den (Paula Malcomson; Deadwood, Ray Donovan, Broken), terk edilmiş matemli koca Greg'e (Christopher Eccleston; The A Word, Fortitude) ve üç çocuğa kadar bir ailenin sendelemeye başlamasıyla gelişen olayları konu edinecek.

17-09/03/christopher-ecclestone.jpg

MARIE NEDEN KAÇTI?

60'ar dakikalık 3 bölümden oluşacak ve dağıtımı Studio Canal TV tarafından gerçekleştirilecek dizi; izleyicilere bir annenin kocası ve çocuklarını terk etmesinin sebeplerini sorduracak. Dizinin merkezinde duygusal bir gizem var: Marie neden kaçtı?

17-09/03/paula-malcomson.jpg

Christopher Eccleston yeni projeyle ilgili "Danny Brocklehurst, RED Production Company, BBC ve Paula Malcomson ile bu ilgi çekici ve kışkırtıcı drama üzerinde çalışmaktan gurur duyuyorum" ifadelerini kullanırken; yazar Danny Brocklehurst ise "Chris ve Paula, İngiltere'nin en iyi oyuncularından ikisi ve bu ikiliyle Come Home'da birlikte olmaktan sanırım daha fazla heyecan duyamazdım. Greg ve Marie'nin büyük duygusal yolculuğu ve bir annenin çocuklarını terk etmesinin yansımalarını araştırırken, bu hikayenin üstesinden gelebilecek kapasitede oyunculara ihtiyaç duyuluyor. Cracker'da ilk gördüğümden beri Chris Eccleston'un hayranıyım ve tüm kariyerim boyunca onunla çalışmak istemiştim. Paula ise oynadığı her role inanılırlık ve derinlik getiren çarpıcı bir karakter oyuncusu. Bu ikilinin kombinasyonu muhteşemlik vadediyor" şeklinde düşüncelerini dile getirdi.

RED Production Company (Happy Valley, Ordinary Lies) yapımcılığındaki Come Home'un yürütücü yapımcı kadrosunda Nicola Shindler, Danny Brocklehurst, Madonna Baptiste ve Tommy Bulfin gibi isimler yer alıyor.

COME HOME 1. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Come Home'un 2018 senesi içinde izleyicilerle buluşması bekleniyor.

17-09/03/bbc-dizileri.jpg

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları