Beni Böyle Sev setine baskın!

TRT1 ekranlarının ve sosyal medyanının fenomen dizisi 'Beni Böyle Sev'in setini fanlar bastılar.

resim yok
07 Ocak 2015 - 16:21
Magazin

'Beni Böyle Sev' setini bastılar!

TRT1 ekranlarının ve sosyal medyanının fenomen dizisi 'Beni Böyle Sev'in setini fanlar bastılar.


Yeni yıl ve kar tatilini fırsat bilen dizi hayranları tüm olumsuz hava koşullarına ve uzak mesafelere rağmen Beni Böyle Sev'in çekimlerinin yapıldığı seti ziyaret ettiler

 

HEYECAN YARATAN ZİYARET

'Beni Böyle Sev' hayranlarının bu sürpriz ziyareti oyuncular arasında da heyecan yarattı. Fanların ve oyuncuların rahat rahat görüşüp fotoğraf çektirebilmesi için teknik ekip uzun bir süre çekimlere ara verdi.

 

BEKLENTİLERİNİ PAYLAŞTILAR

Bu çekim arasını oyuncularla sohbet edip fotoğraf çektirerek değerlendiren dizi hayranları, dizinin gelecek bölümleri içinde beklentilerini oyuncularla paylaştılar.

 

YAPIMCI KONUŞTU

Konuya ilişkin bir açıklama yapan yapımcı Başak Bingüller Şahin;

''Dizimizin ilk haftası itibariyle sosyal medya üzerinde inanılmaz bir fan grubu oluşmaya başladı ve süreç içinde muhteşem bir kitlemiz oldu. Yurt içinden ve yurt dışından takipte olanlar sürekli oyuncularımızla bir araya gelmek için talepte bulunuyordu, zaman zaman buna benzer organizasyonlar yaptık ama bu kadar kalabalık bir ziyaretçi grubu beklemiyorduk.[reklam]

Bizde onlara iyi bir ev sahipliği yapmak için çekimlere ara verip bu ziyaretin tadını çıkartmalarını sağladık'' dedi.

 

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ömer, Ayşem'e hazırlayacağı büyük sürpriz için bütün arkadaş ekibini toplar. El birliğiyle hazırladıkları sürpriz sırasında başlarına gelen olaya hepsi çok güler. Öte yandan Ayşem, Ömer ve diğerlerinin kendisinden gizli bir şeyler çevirdiğinin farkındadır. Sonunda onlara sürprizi yapan Ayşem olur.

Sevinç bir taraftan Sabri'yle görüşür diğer taraftan Mazhar'a duygu sömürü yaparak onu cezalandırmaya devam eder. Reyhan'ın Sabri'yle yeniden görüşmek istemesi gündeme bomba gibi düşer. Fakat Melda, bunun bir tuzak olduğu konusunda Sevinç'i uyarır. Sevinç, Mazhar, Sabri ve Reyhan yemeğe çıkar.

Tolga günlerdir üzüntü içinde Zeyno'yu beklemektedir. Onun çaresizliği Metin'i de üzer, bir kez daha Aylin'den yardım istemek için evine gider. Aylin çok kötü bir haldedir ve adeta dağılmıştır. Metin ona yardım ederken Aylin, Zeyno'nun neden gittiğini Metin'e anlatır. Diğer yandan Zeyno, Tolga'dan ayrı kalmaya daha fazla dayanamaz ve hiç ummadığı bir şekilde karşısına çıkar.

 

 

DİZİLERİN YILDIZ İSİMLERİ BU KEZ SİNEMADA KAPIŞACAK! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
demet özdemir Bu yorumu bildir
sizi seviyorum

facebook yorumları