resim yok
01 Mayıs 2013 - 00:00

Benim İçin Üzülme'de Orhan'ın babası Mustafa geri döndü. Orhan'ın babasını gördüğü sahne gözyaşlarına boğdu. Niyazi ise tüm gerçekleri öğrendi...

atv'de yayınlanan Salı akşamlarının beğeniyle izlenen dizisi Benim İçin Üzülme'de heyecan doruktaydı!..

Dizinin dün akşam yayınlanan bölümde;

Orhan babasına, Fehime ise sevdiğine kavuştu. Resul ve Yaşar engeli, Orhan’ı babasından ayıramadı. Mustafa’nın senelerdir hapishanede yatmasının sebebinin Yaşar olduğu ortaya çıktı. Mustafa hapiste yattığı yılların hesabını Yaşar’a sordu.

Şahin ve Naz’ın ilişkini öğrenen Sinan, Şahin’le yüzleşti. Şahin ise durumu yalanladı. Meryem’in durumu gitgide iyileşince, Bahar onu hastaneye götürdü. Oyunlarının ortaya çıkacağından korkan Şahin ve Naz, Meryem’den kurtulma planları düşünmeye başladı. Sinan Irmak’ın hastalığı konusunda yalan söylediğini, hasta olmadığını öğrendi. Irmak’tan ayrılarak, onu İstanbul’a gönderdi.

Buke Harun’un para teklifini babası için kabul etti. Harun ise ameliyat parasını bahane ederek Buke’nin yanından ayrılmadı ve herkese evleneceklerini söyledi. Niyazi, uğruna herkesi karşısına aldığı Buke’nin Harun’la evleneceğini duyunca İstanbul’a gitmeye karar verdi. Ancak gitmesine yakın, Buke’nin daha önce onu görmeye geldiğini ve Harun’la evlenmesinin şaibeli olduğunu öğrenince Davut’u ziyarete gitti. Davut kızının Harun’la evlenmeyeceğini, zamanında da Nermin’in Buke’yi uzaklaştırdığını söyleyince Niyazi rahatladı. Peki, Harun Buke’yi nereye götürdü?

[reklam]
Dizi, bir yandan Twitter’da #çokbekledim etiketi ile desteklendi.

İşte o tweetler;

Orhanin babasi rolünü oynayabilecek en iyi oyuncu #benimicinuezuelme

gizemtekin@gizemtekin_
Ağlattın yine bizi orhan #benimiçinüzülme

Mustafa adamsin Adam ! #BenimİçinÜzülme

#BenimİçinÜzülme Orhan sonunda Babasına kavustu babalık hasretııı bıttı
#ÇokBekledim. çok acıklı bu bolum gozyaslarım sel oldu yıne...

Benim için üzülme de bu nasil bir bölüm ya yarim saattir agliyorum Orhanin o
gozyaslari baba diyisi sarilisi bitirdi beni..

İŞTE O ANLAR - TIKLA & İZLE

 Benim İçin Üzülme’nin merakla beklenen yepyeni bölümü 7 Mayıs Salı akşamı 20.00’de atv’de!

 

30 NİSAN 2013 SALI REYTİNGLERİ İÇİN TIKLA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları