resim yok
20 Mayıs 2013 - 00:00

Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul' dan Batum' a, Kars' tan Artvin Hopa' ya kadar uzanan bir aşk masalı...

 

Heyecan dorukta!


atv'nin sevilen ve çok izlenen dizisi Benim İçin Üzülme'de bu hafta heyecan dorukta!

 

Bıçaklayacak mı?

Benim İçin Üzülme'de Niyazi’nin karşısına dikilen Harun, onu bıçaklayacak mı...

Sinan, Hopa’da kalma konusunda artık net bir karar vermek zorunda. Sinan, Bahar için Hopa’da kalacak mı...

Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, İstanbul’dan Batum’a, Kars’tan, Artvin Hopa’ya kadar uzanan bir aşk masalı…

 

Bu hafta neler olacak?


29. bölüm özeti:

Niyazi’nin karşısına dikilen Harun, onu bıçaklayacak mı? Aylar sonra Niyazi ile kavuşan Buke’nin mutluluğu kısa mı sürecek?

Sinan, Hopa’da kalma konusunda artık net bir karar vermek zorunda. Sinan, Bahar için Hopa’da kalacak mı? Şahin’in, Bahar’la tatile çıkacağını öğrenen Naz, deliye dönecek ve ortalığı iyice karıştıracak.
[reklam]
Orhan’la güzel zamanlar geçirmeye başlayan Mustafa, borçlu olduğu adamlardan tehdit telefonu alınca bir çıkış yolu bulmak zorunda kalacak.

Yayın Günü: 21 Mayıs 2013 / Salı
Yayın Saati: 20.00

 

İzlenme oranlarında üst sıralarda

Dizi, geçtiğimiz haftayı izlenme oranlarında tüm kişiler dizi kategorisinde Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin ardından yakın arayla ikinci sırada tamamlarken; AB grubunda ise Seksenler ve Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin ardından kendisine yer bulmuştu.

Benim İçin Üzülme 29. bölüm fragmanı

 

 

14 MAYIS 2013 SALI REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLA!

 

BENİM İÇİN ÜZÜLME - Tansel Öngel 'Ou Nana' klibi için tıkla!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları