Beren Saat ile Kenan Doğulu arasında öpüşme krizi!

Kenan ile Beren arasında 'Kösem' krizi çıktı!..

resim yok
15 Temmuz 2014 - 09:43
Magazin

Kenan ile Beren arasında 'Kösem' krizi çıktı!..

Beren Saat'in 'Kösem Sultan' dizisi için başrol teklifi aldığı, ancak nişanlısı Kenan Doğulu'nun kıskançlığı nedeniyle projeye 'evet' demekte kararsızlık yaşadığı iddia ediliyor.


Hürriyet'ten Zelal Özalp'in haberine göre yapım şirketi Tims Prodüksiyon’un 'Muhteşem Yüzyıl'dan sonra çekmeyi planladığı yeni Osmanlı dizisi 'Kösem Sultan'ın başrolü için Beren Saat'in adı geçiyor.

 

TEREDDÜTTE

Saat'in Tims Prodüksiyon'un patronu Timur Savcı'dan aldığı rol teklifine sıcak baktığı, ancak nişanlısı Kenan Doğulu'nun kıskançlığı nedeniyle 'evet' yanıtını vermekte tereddüt yaşadığı öne sürülüyor.

 

DÜĞÜNDEN SONRA KARARINI VERECEK

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre; iddialı bir dizide rol almak isteyen Beren Saat, 'Kösem Sultan' için gelen başrol teklifinin ardından Kenan Doğulu'yla görüştü, fikrini sordu.

Doğulu, senaryosunda öpüşme sahnelerinin bulunduğu dizide oynamasına olumlu bakmasa da kararı nişanlısına bıraktı.[reklam]

DÜŞÜNÜYOR...

Ancak Doğulu'nun mutsuzluğunu fark eden Saat, teklife sıcak bakmasına rağmen Timur Savcı'ya bir süre düşünmek istediğini söyledi. Ünlü oyuncu, Savcı'ya son kararını düğününden sonra bildirecek.

 

BÜYÜKADA'YI TERK ETMİŞTİ

Kenan Doğulu, daha önce de 'Benim Dünyam' filminde Beren Saat ile Uğur Yücel'in öpüşme sahnesinin çekileceği gün setin bulunduğu Büyükada'yı terk ettiği haberleriyle gündeme gelmişti.

 

DİZİ 1.5 YIL SONRA

Tanıtım filmi 'Muhteşem Yüzyıl'ın final bölümü sırasında ekrana gelen 'Kösem Sultan', 1,5 yıl sonra yayına girecek.

 

 

BEREN SAAT'İN DÜĞÜNÜ YAKLAŞIRKEN ŞOK İDDİA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları