Beren Saat'ten duygu yüklü mesaj!

Beren'den duygu dolu mesaj...

resim yok
11 Mayıs 2015 - 13:57
Magazin

Hiç unutmadı...
.
Beren Saat'ten duygusal mesaj...
.
Beren Saat çocukluk aşkını yâd etti!
.
Sosyal medyadan Anneler Günü'nü kutlayan ünlü oyuncu Beren Saat hayatını kaybeden eski aşkına olan duygularını paylaştı.
 

DUYGU DOLU GÜN

Hürriyet'in haberine göre oyuncu Beren Saat, 2004'te trafik kazasında kaybettiği çocukluk aşkı Efe Güray'ın doğum gününün Anneler Günü'ne denk gelmesiyle büyük üzüntü yaşadı.
.
Sosyal medyadan Anneler Günü'nü kutlayan ünlü oyuncu eski aşkına olan duygularını paylaştı.
 

"HAYATIMA ELİ DEĞEN TÜM ANNELERE TEŞEKKÜR EDERİM"

"Hayata özgüvenli adımlarla basabilen her insanın arkasında göbek bağını doğru zamanda koparabilmiş; evladına sevgiyi, özgürlüğü, disiplini ve hayal kumayı öğretebilmiş bir anne var muhakkak.
.
Hepimizin arkasında hayatın her yönünden gelen rüzgarlara önce kendi direnip; bizi de kanatlarımız büyüdüğü anda nazikçe sırtımızdan itivermiş bir kadın var.
.
Kadını pasifleştirmeye çalışanlar insanlığın gelişimini tehlikeye atarlar ama onlara bunu anlatabilmek ne mümkün!
.
Yine bir kanadı kırıktı bugünün; Efe'nin doğum günü Anneler Günü'ne denk geldi.
 

''BENİM HAYATIMDA...''

Benim hayatımda çok önemli izi olan bir Anne bugüne olabilecek en tatsız yerde başladı, Anneannem var gücüyle bize sarılırken tabi ki içinde gencecik yaşta kaybettiği dayımın özlemi vardı...
.
Ama iyi ki bu kadınlar var, iyi ki bize örnek oldular da yaşama dirayetli başladık biz! Hayatıma eli değen tüm Annelere teşekkür ederim... İyi ki, iyi ki doğdun Efecim!"
.
YENİ PROJESİ İÇİN BEREN SAAT'İN PEŞİNDE! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları