resim yok
02 Nisan 2013 - 00:00

TRT 1'in yeni dizisi Bir Yastıkta'nın yayın tarihi belli oldu!

Özge Borak ve Bülent Emrah Parlak, ustaları ve genç kuşağın başarılı isimlerinden oluşan bir kadro ile bir aile komedisi için kamera karşısına geçiyor!

TRT 1’de seyirciyle buluşacak “BİR YASTIKTA” kocayan diğer çifti ise Erdal Tosun ve Seray Gözler canlandırıyor.

 

Suzan Aksoy’un, tatlı sert kayınvalideyi oynadığı dizinin kadrosunda genç kuşağın başarılı isimleri Sinan Çalışkanoğlu, Boncuk Yılmaz ve Tolga Canbeyli de yer alıyor.

 

Dizinin konusu şöyle:
 
Avukat bir kadın, düğün salonu sahibi bir eş ve aynı zamanda evsahipleri de olan kayınpeder ve kayınvalide. Elbette, ailenin neşesi minik yavrular: Tam 3 tane. Iki erkek bir kız. Bir de onların arkadaşları,  kayınbiraderi ve komşuları derken “BİR YASTIKTA” kocayan Ahsen ve Kartal’ın kalabalık hayatı çıkıyor ortaya.
 
Ahsen (Özge Borak) boşanma avukatlığında uzmanlaşırken, Kartal (Bülent Emrah Parlak) “Bir Yastıkta” kocamak isteyenleri evlendiriyor.

 

İşte başlangıç tarihi

 Tüm bu kalabalığın ortasında, hayat geçip gidiyor. Bu şenlikli aile ve maceraları 13 Nisan Cumartesi gününden itibaren, her Cumartesi saat 19:50’de TRT 1’de ekrana gelecek.

 

'Bir Yastıkta' tanıtım videosu için tıklayın

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları