Bizim Hikaye 6. Bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde ne olacak?

Fox Tv'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye 6. Bölüm fragmanı yayınlandı! Yayınlandığı ilk günden beri heyecanla takip edilen dizinin yeni bölümde ne olacak?

Berfu Gürle
13 Ekim 2017 - 12:16
Yeni Bölüm

Bizim Hikaye 6. Bölüm fragmanı yayınlandı! Fikri'nin bu bölümde de başı dertte... Fox Tv'nin sevilen dizisinde yeni bölümde ne olacak? Seyirciyi kahkaha tufanına sokan dizi MedYapım imzalı. Bizim Hikaye 6. Bölüm fragmanında neler oluyor?

Dizinin başrollerinde; Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve çocuk oyuncu Ömer Sevgi yer alıyor.

Bizim Hikaye 6. Bölüm Fragmanı

 

Bizim Hikaye yeni bölümde ne olacak?

Her daim dalavereci Fikri'nin başı yine derttedir. 5. Bölümde ölüm korkusu ile yapmadığı kalmayan Fikri'nin 20 bin TL borcu ortaya çıkar. Filiz yine anne tavrıyla hesap sormaya giderken Fikri her zaman ki gibi rahattır. Barış'ın yaptığı gizli işler artık ardında bırakmaya hazırlanır. Barış gizli işlerini bırakacak mı? Fikri alacaklılarından kurtulacak mı? Soruların cevabı kahkahaya doyamıcağınız Bizim Hikaye 6. bölümü ile Fox Tv'de!

17-10/06/bizim-hikaye-detay-fotograf.jpg

Bizim Hikaye 5. Bölüm Özeti

Fikri yine paranın kokusunu aldı ve kahvedeki arkadaşının para karşılığı kan verdiğini öğrenerek kan vermeye başladı. Kan vermekten dolayı kan değerleri düşen Fikri'yi doktor uyarınca öleceğini sanan Fikri, imamdan ölmeden önce ne yapması gerektiğini sorup öğrenir. İmamın çocuklarından hayır duası al seni ancak bu kurtarır demesi üzerinde her çocuğuyla tek tek ilgilenmeye başlar. Hayatında göstermediği ilgi ve sevgiyi gösteren Fikri çocukları tarafından tuhaf karşılanır.

DİZİNİN KONUSU

Yoksul bir semtte başlayan 6 kardeşin hikayesi, Bizim Hikaye en büyük çocuk Filiz’in anne rolünü üzerine almasıyla başlar. Annesi tarafından terkedilen 5 küçük kardeşine de bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine her zaman sahip çıkar ve onları koruyu kollar.

Hayatlarındaki tüm olumsuzluklar rağmen kasvete kapılmayan filiz gibi kardeşleri de hayatta kendi başlarının çağresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır.

Filiz en büyük abladır, ondan sonra üstün zekalı Rahmet, yasak bir aşkın kurbanı Hikmet, vicdanı ve duygusallığıyla sulu göz Kiraz, Fikret ve en küçükleri daha 1,5 yaşında olan İsmet’tir. Bu 6 kardeş birbirlerine büyük bir bağ ile bağlı hayatta kalmaya çalışan kardeşlerdir.

Bütün hayatını kardeşlerine adayan Filiz’in en yakın arkadaşı ve sırdaşı komşusu Tülay’dır. Çalışmadığı zamanlarda dahi günü birlik işlere giden, sorumluluğu küçük bir genç kızken üstlenen Filiz’in hayatı yakışıklı ve karizmatik Barış’ın karşısına çıkmasıyla değişir. Barış sadece Filiz’e değil kardeşleriyle de ilgilenir ve aile tarafından sevilen bir insan olur.

Filiz’e gördüğü ilk andan beri tutkunun, aşkın ve sevginin her zerresini hisseden Barış, onu her daim koruyup kollamak ister.
Senelerdir Filiz’e aşık olan polis memuru Cengiz ise Filiz’den kolay vazgeçmeyecek gibidir. Barış’ın gizli işler çevirdiği yaşantısından habersiz olan Filiz, bu durumun daha da tehlikeli bir hal almasına sebeptir.

Kendini düşünen, içmeye ve kolay yoldan para kazanmak uğruna yapamayacağı şeyi olmayan babaları Fikri’ye rağmen 6 kardeşin sevgi dolu sahneleriyle sıkı sıkıya bağlı bir ailenin bağlarını göreceğimiz dizi de Fikri’nin çevirdiği dolaplar ise seyirciyi oldukça güldürecek.

KARAKTERLER VE OYUNCULAR

Filiz (Hazal Kaya)

17-10/02/hazal-kaya-bizim-hikaye.jpg

Filiz ailenen en büyük kardeşi, evin annesi ve sorumluluğu üstlenen karakteridir. Kardeşlerine bakabilmek için Liseden sonra okumamış ve evin maddi manevi yükünü üstlenmiştir. Oldukça gururlu ve dik başlı bir yapıya sahip Filiz, kardeşlerini bir anne gibi sahiplenmiştir ve onların eğitimiyle yakından ilgilenir, her daim doğru yolu gösterir, taviz vermez ve serttir. Annesinin gidişi ardından en büyük korkusu sıkı sıkıya bağlı olduğu ailesinin dağılması, kardeşlerinin devlet tarafından alınıp çocuk yetiştirme yurduna verilmesidir. Öyle ki Fİkri'nin her oyununa katlanır ve yeri geldiğinde ona da annelik yapar.

Barış (Burak Deniz)

17-10/02/burak-deniz-bizim-hikaye.jpg

Barış yakışıklı, zeki, dik kafalı ve kendine güvenlidir. Filiz'in zor hayatına giren gizemli bir adamdır. İlk başta zengin mi, vale mi yoksa araba hırısızımı anlaşılmaz olan Barış, yakın bir dönemde bir kırılma yaşamış ve kendisine yeni bir hayat kurmak zorunda kalmıştır.

Bir gece ansızın Filiz'i gören Barış sırılsıklam aşık olur ve Filiz'in zor yaşantısında her daim yanında olmak ister. Filiz'in tüm bu zorluklara karşı ayakta duruşundan oldukça etkilenir. Barış onun gözüne girebilmek ve güvenini kazanabilmek için çok uğraşır ancak söylemek zorunda kaldığı yalan ilişkilerini tehlikeye sokacaktır. Söylediği yalan yüzünden Filiz'i kaybetme noktasına gelir.

Fikri (Reha Özcan)

17-10/02/reha-ozcan-bizim-hikaye.jpg

Fikri, sürekli alkol ve kolay para bulmanın peşinde yarını düşünmeden yaşayan 6 çocuk babası ama babalık görevini yapmayan bir adamdır. Evin tüm sorumluluğunu en büyük kızı Filiz'in üzerini yıkmış kendi hayatını sürmektedir. Çocuklarını doğru düzgün tanımayan ve bunun için çaba sarf etmeyen bir insan olan Fikri, sözünü sakınmayan, kavgacı ve çıkarcı bir adamdır. Karşısına çıkan her olaydan faydalanmak için 40 takla atar. Seveni olmasa da kendinden ve halilnden çok mutludur. Asla değişmeyi düşünmez...

ETİKETLER : BİZİM HİKAYE

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları