Bizim Hikaye 7. Bölüm fragmanı yayınlandı! Barış itiraf edecek mi?

Fox Tv'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye 7. Bölüm fragmanı yayınlandı... Barış itiraf edecek mi?

Berfu Gürle
13 Ekim 2017 - 12:16
Yeni Bölüm

Her bölümü ile güldüren dizide durumlar karışıyor. Bizim Hikaye 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Filiz ile konuşan Barış itiraf edecek mi? Kendisi ile ilgili söylediği yalanlar ortaya mı çıkacak?

Dizinin başrollerinde; Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve çocuk oyuncu Ömer Sevgi yer alıyor.

Bizim Hikaye 7. Bölüm Fragmanı

 

Bizim Hikaye yeni bölümde ne olacak?

Bu bölümde Fikri'nin entrikalarından çok Barış ve Filiz yer alıyor. İkilinin yaşadığı güzel günler bozulacak mı? Barış gerçeği itiraf etmeye çalışıyor. Filiz'i ne olursa olsun onu çok sevdiğini söyleyen Barış gerçeği itiraf etmek zorunda kalacak. Filiz'e gerçek mesleğini açıklamayan Barış otomobil hırsızıdır. Barış telefonunu masanın üzerinde bırakır ve Filiz'in kardeşi Kiraz istemeden bir gerçeği öğrenmiş olur. Barış'ın telefonunda gördüğü mesajı ablasına söyleyip söylemeyeceğine bir türlü karar veremeyen Kiraz ne gördü? Hepsi Bizim Hikaye 7. Bölümde!

17-10/06/bizim-hikaye-detay-fotograf.jpg

Bizim Hikaye 5. Bölüm Özeti

Her daim dalavereci Fikri'nin başı yine derttedir. 5. Bölümde ölüm korkusu ile yapmadığı kalmayan Fikri'nin 20 bin TL borcu ortaya çıkar. Filiz yine anne tavrıyla hesap sormaya giderken Fikri her zaman ki gibi rahattır. Barış'ın yaptığı gizli işler artık ardında bırakmaya hazırlanır. Barış yaşadığı kaybetme korkusu ile bu kirli hayatından kopmak kendi için yeni bir sayfa açmak ister. Ama tamirhaneyi bir türlü kapatamaz.

DİZİNİN KONUSU

Yoksul bir semtte başlayan 6 kardeşin hikayesi, Bizim Hikaye en büyük çocuk Filiz’in anne rolünü üzerine almasıyla başlar. Annesi tarafından terkedilen 5 küçük kardeşine de bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine her zaman sahip çıkar ve onları koruyu kollar.

Hayatlarındaki tüm olumsuzluklar rağmen kasvete kapılmayan filiz gibi kardeşleri de hayatta kendi başlarının çağresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır.

Filiz en büyük abladır, ondan sonra üstün zekalı Rahmet, yasak bir aşkın kurbanı Hikmet, vicdanı ve duygusallığıyla sulu göz Kiraz, Fikret ve en küçükleri daha 1,5 yaşında olan İsmet’tir. Bu 6 kardeş birbirlerine büyük bir bağ ile bağlı hayatta kalmaya çalışan kardeşlerdir.

Bütün hayatını kardeşlerine adayan Filiz’in en yakın arkadaşı ve sırdaşı komşusu Tülay’dır. Çalışmadığı zamanlarda dahi günü birlik işlere giden, sorumluluğu küçük bir genç kızken üstlenen Filiz’in hayatı yakışıklı ve karizmatik Barış’ın karşısına çıkmasıyla değişir. Barış sadece Filiz’e değil kardeşleriyle de ilgilenir ve aile tarafından sevilen bir insan olur.

Filiz’e gördüğü ilk andan beri tutkunun, aşkın ve sevginin her zerresini hisseden Barış, onu her daim koruyup kollamak ister.
Senelerdir Filiz’e aşık olan polis memuru Cengiz ise Filiz’den kolay vazgeçmeyecek gibidir. Barış’ın gizli işler çevirdiği yaşantısından habersiz olan Filiz, bu durumun daha da tehlikeli bir hal almasına sebeptir.

Kendini düşünen, içmeye ve kolay yoldan para kazanmak uğruna yapamayacağı şeyi olmayan babaları Fikri’ye rağmen 6 kardeşin sevgi dolu sahneleriyle sıkı sıkıya bağlı bir ailenin bağlarını göreceğimiz dizi de Fikri’nin çevirdiği dolaplar ise seyirciyi oldukça güldürecek.

KARAKTERLER VE OYUNCULAR

Filiz (Hazal Kaya)

17-10/02/hazal-kaya-bizim-hikaye.jpg

Filiz ailenen en büyük kardeşi, evin annesi ve sorumluluğu üstlenen karakteridir. Kardeşlerine bakabilmek için Liseden sonra okumamış ve evin maddi manevi yükünü üstlenmiştir. Oldukça gururlu ve dik başlı bir yapıya sahip Filiz, kardeşlerini bir anne gibi sahiplenmiştir ve onların eğitimiyle yakından ilgilenir, her daim doğru yolu gösterir, taviz vermez ve serttir. Annesinin gidişi ardından en büyük korkusu sıkı sıkıya bağlı olduğu ailesinin dağılması, kardeşlerinin devlet tarafından alınıp çocuk yetiştirme yurduna verilmesidir. Öyle ki Fİkri'nin her oyununa katlanır ve yeri geldiğinde ona da annelik yapar.

Barış (Burak Deniz)

17-10/02/burak-deniz-bizim-hikaye.jpg

Barış yakışıklı, zeki, dik kafalı ve kendine güvenlidir. Filiz'in zor hayatına giren gizemli bir adamdır. İlk başta zengin mi, vale mi yoksa araba hırısızımı anlaşılmaz olan Barış, yakın bir dönemde bir kırılma yaşamış ve kendisine yeni bir hayat kurmak zorunda kalmıştır.

Bir gece ansızın Filiz'i gören Barış sırılsıklam aşık olur ve Filiz'in zor yaşantısında her daim yanında olmak ister. Filiz'in tüm bu zorluklara karşı ayakta duruşundan oldukça etkilenir. Barış onun gözüne girebilmek ve güvenini kazanabilmek için çok uğraşır ancak söylemek zorunda kaldığı yalan ilişkilerini tehlikeye sokacaktır. Söylediği yalan yüzünden Filiz'i kaybetme noktasına gelir.

Fikri (Reha Özcan)

17-10/02/reha-ozcan-bizim-hikaye.jpg

Fikri, sürekli alkol ve kolay para bulmanın peşinde yarını düşünmeden yaşayan 6 çocuk babası ama babalık görevini yapmayan bir adamdır. Evin tüm sorumluluğunu en büyük kızı Filiz'in üzerini yıkmış kendi hayatını sürmektedir. Çocuklarını doğru düzgün tanımayan ve bunun için çaba sarf etmeyen bir insan olan Fikri, sözünü sakınmayan, kavgacı ve çıkarcı bir adamdır. Karşısına çıkan her olaydan faydalanmak için 40 takla atar. Seveni olmasa da kendinden ve halilnden çok mutludur. Asla değişmeyi düşünmez...

ETİKETLER : BİZİM HİKAYE

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları