Broadchurch 2. sezon ne zaman başlıyor?

Broadchurch 2. sezon ne zaman başlıyor?

resim yok
17 Kasım 2014 - 16:25
Magazin

Son dönemde ekranlara gelen başarılı İngiliz dramaları arasında dikkat çeken Broadchurch'ün ikinci sezonundan haberler gelmeye devam ediyor.

Gördüğü ilgi ve eleştirmenlerden aldığı övgüler sonrasında dünya çapında da dikkat çeken ve şu sıralar Amerikan kanalı Fox'ta Gracepoint ismiyle Amerikan uyarlamasını izlediğimiz dizinin takipçilerinin beklediği haber sonunda geldi.

 

2. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

04 Mart-22 Nisan 2013 tarihleri arasında ITV ekranlarına gelen sekiz bölümlük ilk sezonun ardından sonunda ikinci sezon başlangıç tarihi de belirginleşti.

 

GERİ SAYIM BAŞLADI

Yayıncı kanal ITV'nin yeni sezon öncesi yayınlamaya başladığı teaser videolarda gördüğümüz üzere Broadchurch'ün ikinci sezonu 2015 senesinin Ocak ayı içinde ekranlara gelmeye başlayacak.

Dizinin hangi gün ekranlara geleceği konusunda ise henüz netlik yok.

Ulusal medyanın odağı haline gelen küçük bir kasabadaki polis soruşturması üzerine odaklanan ve akıcı senaryosuyla dikkatleri çeken ilk sezonun dedektifleri Alec Hardy (David Tennant) ve Ellie Miller (Olivia Colman) yeni sezonda da karşımızda olacak.[reklam]

YENİ SEZONA DAİR...

İkinci sezonun hikayesiyle ilgili henüz ayrıntılı bilgiler elimizde değil. Yeni sezona dair bildiklerimiz arasında yer alan bir diğer bilgi ise David Tennant ve Olivia Colman dışında Jodie Whittaker, Andrew Buchan ve Arthur Darvill gibi ilk sezon oyuncularının yeni sezonda da karşımıza çıkacakları.

 

YENİ YÜZLER

İkinci sezonun yeni yüzleri ise;

- Charlotte Rampling

- Marianne Jean-Baptiste

- Meera Syal

- Eve Myles

- James D'Arcy olacak.

 

TANITIM VİDEOLARI GELMEYE BAŞLADI

Alec Hardy ve Ellie Miller karakterleri odaklı tanıtım videolarının;

* İlkinde Alec Hardy 'Bir çocuk vardı ve öldürüldü. Katilini yakaladık. Peki ben nedne hala buradayım?'' derken,

* İkincisinde ise Ellie Miller şu sözleri söylüyor: ''Bir çocuk vardı ve öldürüldü. Sonrasında harap olmuş aileme, işime ve kasabama neler oldu? Peki şimdi ben ne yapmalıyım?''

 

1. TEASER

 

 

 

 

2. TEASER

 

 

'LONGMIRE' İPTALDEN GERİ Mİ DÖNÜYOR?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları