Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. bölümde neler oldu?

İlk bölümüyle izleyenleri ekrana kilitleyen atv'nin sevilen dizisi, bu akşam yayınlanan 2. bölümünde Ali'nin gitmediği öğrenen Derin, soluğu Ali'nin yanında alır. Bu sırada Tekin ve Yiğit ise Ali'nin peşine düşerler.

Sibel Karagöl
11 Ocak 2017 - 21:30
Yeni Bölüm

Ekranlara bomba gibi düşen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 2. bölümünde Ali ile Derin karşılaşır. Ve kader ağlarını örmeye devam eder.

Son Bölümde Neler Oldu?

Dizinin yayınlanan son bölümünde,Derin ailesinin zoraki evlilik planının bir parçası olmak istemez. Ve ailesine Amterdam'a gittiğini söylediği bir not bırakarak kayıplara karışır.

Ali'nin İstanbul'u takip etmediğini öğrenen Derin doğruca Ali'nin yanına gider. Ali ise Derin'in gerçek kimliğini öğrenir ve O'nu yalancılıkla suçlar. Ayrıca Rauf anne'nin kayıplara karışmasıyla şüpheleri artan Ali, Rauf'un hastalığını öğrenir. Rauf ise Şampiyonun desteğe ihtiyacı olduğu konusunda Ali'yi ikna eder. Katil olmanın hiç bir sebebi olamaz diyen Ali, Şampiyon'un yanında kalmaya ve O'na bir şans daha vermeye karar verir.

17-01/11/bu-sehir-arkandan-gelecek-izle.jpg

Yıkılma Şampiyon

Tekin ise Şampiyondan kurtulmak için borcunu kullanır ve şartlı tahliyede olan Şampiyon'u tahrik etmeye çalışır.  Hiçbir şeyden haberleri olmaya Derin ile Ali ise yardım etmek için ellerinden geleni yaparlar. Ali yardım etmek için ödüllü boks maçına gider, Derin ise arkadaşlarından yardım ister. 

17-01/11/bu-sehir-arkandan-gelecek-2-bolum-fotograflari-4-1484163026.jpg

Bu sırada Ali'yi büyük bir tehdit olarak gören Tekin ve Yiğit, tüm imkanlarını seferber ederek Ali'nin peşine düşerler. Ali ve Derin'in İstanbul'da olduklarını öğrenen ikili, yakınlaşmalarını kesiklikle istememektedi. Önlerine çıkan tüm engelleri yok etmeye hazır olan Yiğit Derin'i kaybetmek pahasına tehlikeli sularda yüzmektedir. Ve Ali'yi evraklarını almaya geldiğinde adamlarıyla beraber dövdürür. Ali'yle telefonda konuşan Derin ise, Yiğit'e küçük bir oyun hazırlar. 

Tekin'in Gizemli Geçmişi

Tekin, Derin'i ararken Şampiyon'un salonuna gelir. Tekin ise Şahin'in geçmişinden bir tanıdık bir misafir çıkar. Nefeslerin tutulduğu dizinin son sahnesinde ise Şahin, Tekin'in öldürdüğü insanların suçunu üstlenmiştir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi hakkındaki gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları