Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

İlk bölümüyle ekranlara bomba gibi düşen Star TV'nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin oyuncuları kimdir?

Sibel Karagöl
11 Ocak 2017 - 20:18
Magazin

İzleyicinin beğenisini ilk bölümden itibaren kazanan Ay Yapım imzalı dizinin başrollerini, Kerem Bursin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Lostuvalı yaparken, senaryosunu ise Ece Yörenç kaleme alıyor.

Ali

Küçük yaşta babasının annesini öldürmesiyle zor bir hayata atılmış, O'na hem anne hem babalık yapan Rauf Anne'si tarafından yetiştirilmiş genç bir delikanlı. Kendini çok iyi yetiştirmiş, beş dilen ve boksa meraklı Ali'nin hayatı gemilerde geçmiştir. Öz babasının Şampiyon lakaplı Şahin olduğunu henüz bilmemektedir.

Derin 

Ünlü armatör Tekin Mirkelamoğlu'nun kızıdır. Aynı çevrede birlikte büyüdüğü Yiğit'le ailesinin isteğiyle nişanlıdır ve zoraki bir evliliğe sürüklenmektedir. Babasının parasının ve gücü sayesinde bir yerlere gelmek istemeyen Derin'in tek isteği hayallerini kendi başına gerçekleştirmektir.

17-01/11/iki.jpg

Şahin

Şampiyon lakaplı Şahin, eski milli boksördür. Türkiye'de ve yurt dışında ülkesini temsil eden Şahin sevdiği kadın olan Ali'nin annesiyle kaçma planı yaparken talihsiz bir olay yaşar. Ali'nin annesini öldüren kocasını yumruklarıyla öldüren Şahin, hapishanede cezasını çekmiş ve hayatını devam ettirmeye çalışmaktadır.

17-01/11/amp.jpg

Rauf (Anne)

Gemilerde aşçılık yapan koca türekli bir adamdır. Ali'nin ailesinin parçalanışına tanıklık etmek zorundan kalan Rauf, Ali'ye hem baba hem anne olmuştur. Ve Ali'nin öz babasının hapishaneden çıkmasıyla, Şahin'e oğlunun yaşadığını söyler ve oğluna kavuşması için iyi niyetli bir plan yapar.

Yiğit

Zengin bir aileden gelen ve Derin'in nişanlısı Yiğit, dizinin kötü adamı olarak karşımıza çıkıyor. Derin'in kendisini aldattığını öğrenen Yiğit çok sert tepki göstermesine rağmen, Derin'i bulduğu her fırsatta aldatmaktardır.

Tekin

Ünlü ve zengin armatör Tekin Mirkelamoğlu, Derin'in babasıdır.  Dünyayı kendi etrafında döndüğüne inanan ve kendine has yöntemleriyle işini bitiren biridir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

facebook yorumları

haber yorumları

resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat