'Bugünün Saraylısı' sona mı eriyor? Karar verildi!

Bugünün Saraylısı bu sezon bitecek mi?

resim yok
07 Mayıs 2014 - 15:31
Magazin

Bugünün Saraylısı bu sezon bitecek mi?

Bugünün Saraylısı yeni sezonda yayınlanacak mı? Bugünün Saraylısı final yapacak mı? Bugünün Saraylısı gelecek sezon devam edecek mi?

 

Karar verildi!

 

İşte detaylar:

 

KANALDAN KARAR ÇIKTI!

Cumartesi akşamları atv'de Avşar Film yapımcılığında ekrana gelen ve başrollerini Selçuk Yöntem, Cansu Tosun, Serhat Teoman ve Nazan Kesal gibi oyuncuların paylaştığı 'Bugünün Saraylısı' dizisi hakkında Atv kararını verdi.​

 

TAMAM MI DEVAM MI?

Atv Genel Müdürü Adem Gürses'in Sabah Gazetesine verdiği röportajda Bugünün Saraylısı dizisinin gelecek sezon da devam edeceğini söyledi.

 

HİKAYE

Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir.[reklam]

Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan "Saraylı Bey" lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır.

Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar.

Hayatında Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, "Bugünün Saraylısı" olarak yalıya yerleşir.

Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen'le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

 

 

DİZİLERİN KÖTÜ KIZLARI BİR ARAYA GELDİ! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

( 2 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
Ama maalesef verdikleri sözü tutmadı ATV yetkilileri :(
ceren_oguz
reside
o kadar dandik diziler devam ederken neden? diye sormadan edemiyorum ve avşar filmden başka bir kanalda devam etmelerini rica ediyorum..ve artık atv kanalını da izlemek istemiyorum :((((((((

facebook yorumları