resim yok
03 Mayıs 2013 - 00:00

Muhteşem Yüzyıl'ın Malkoçoğlu'su Burak Özçivit artık trafik kurallarına uyuyor.

 

Ders almış

Geride bıraktığımız yıl, alkollü araç kullandığı gerekçesiyle 6 ay süreli ehliyetine el konulan Özçivit, bu cezadan iyi bir ders almış gibi görünüyor.

 

Özen gösteriyor


Yaptığı hatadan dolayı her seferinde pişmanlığını dile getiren yakışıklı oyuncu, artık trafik kurallarına daha çok önem vermeye ve uymaya özen gösteriyor.

 

Etiler'de görüntülendi

Yakışıklı oyuncu, önceki gün sevgilisi Ceylan Çapa ile Etiler’de bir kafe çıkışında objektiflere takıldı.

 

Kaskları unutmadılar

Sevgililer, mekandan motosikletle ayrılırken, kafalarına kasket takmaları kurallara ne kadar uyduklarının göstergesi gibiydi. Anlaşılan Burak Özçivit, yaşadıklarından ders almış!

Özçivit'in kariyeri (d. 24 Aralık 1984, İstanbul)

Kazım İşmen Lisesi'nden mezundur(2001). Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır. Aslen Gazianteplidir. 2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Şu anda ise mankenliği bırakmıştır.
[reklam]
Daha sonra 2005'te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Buna bağlı olarak da Best Model of The World'e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Eksi 18 dizisinde genç komiser Murat'ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007'de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır. Kanal D'de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı Zoraki Koca adlı dizide oynamıştır. 2008'in yaz aylarında ise Baba Ocağı adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra Gossip Girl 'den esinlenilen Küçük Sırlar adlı dizide Çetin'i canlandırmıştır.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakteriyle izlediğimiz Özçivit ayrıca Malkoçoğlu filmi kadrosunda yer almaktadır.

 

 

MUHTEŞEM YÜZYIL'DA MİHRİMAH SULTAN'DAN ŞOK KARAR! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları