resim yok
04 Nisan 2013 - 00:00

Carlos Martin'in bilinmeyen yönleri!

Yapımcılığı Süreç Film’e, senaryosu ve yönetmen koltuğu Tayfun Güneyer’e ait “Yağmurdan Kaçarken” dizisinin çekimleri dur durak bilmeden devam ediyor.

 

Türkçe öğreniyor

Türkiye’de ilk defa bir dizi projesiyle ekrana gelen Carlos Martin, dizide canlandırdığı karakteri için çekim aralarında sürekli Türkçe çalışıyor ve dans dersleri alıyor.

 

Flamenko dersi alıyor!

Sette uyumu ve kibarlığıyla dikkat çeken Martin, çekimden arda kalan zamanlarını özel bir hocadan Flamenko dersi alarak değerlendiriyor.

Flamenko, kökeni İspanya'ya dayanan bir dans türü. Gitar eşliğinde, el çırpma ve ayak hareketleri baskın bir dans olan Flamenko’ya Zaragoza - İspanya doğumlu Martin kökenleri gereği hiç zorlanmıyor.

 

Dizideki karakteri

Başrolleri Ezgi Asaroğlu ve Ayça Erturan ile paylaşan ünlü model Carlos Martin, dizide annesi İspanyol, babası Türk, 35 yaşında bekar ve bekar olmaktan çok mutlu fotoğrafçı Carlos Yılmaz karakterini canlandırıyor.

 

 

 

Yağmurdan Kaçarken'de bu hafta

 

2. bölümde neler olacak?

 

İdil'in 3 ay sonra çıkıp gelmesinin ardından, Carlos Yılmaz onu bu sefer gözünün önünden ayırmamaya, bir daha kaybetmemeye kesin kararlıdır.

 

Şerif'in restoranına yemeğe gitmeleri, İdil'in Ceylan'ın doğum gününe çağırılmasına, bütün aileyle tanışmasına vesile olur.

[reklam]

Korkmaz ve Aynur cephesinde, güzel dadı krizi yaşanmaktadır. Krizin çözümü için Aynur, Ceylan'dan yardım alır. Lidya ise, Harun'un evlilik haberini alınca, intikam planları yapmaya başlar, düğünü sabote etmeye çalışır.

 

Yaptığı planlar eline yüzüne bulaşsa da, Lidya'nın eline Esra ile ilgili büyük bir koz geçer.

 

Yayın Tarihi: 06 Nisan 2013 / Cumartesi

Yayın Saati: 20.00

 

Yağmurdan Kaçarken 2. bölüm fragmanı için tıkla!

 

ALİ ERSAN'IN BABALIK PROVASI! Ayrıntılar için TIKLA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları