Çocuklar Duymasın'da beklenmedik ayrılık!

Çocuklar Duymasın dizisinde Taş Fırın Erkeği Haluk'un kızı Duygu karakterini oynayan Hayal Garip, diziden ayrıldı.

resim yok
07 Ekim 2013 - 10:21
Magazin

Çocuklar Duymasın dizisinde Taş Fırın Erkeği Haluk'un kızı Duygu karakterini oynayan Hayal Garip, diziden ayrıldı.

 

OYUNCU ARAYIŞI BAŞLADI!

Murat Kahraman Özalp'le evli olan 25 yaşındaki genç oyuncu, hamile kalınca yapımcı Birol Güven yeni Duygu için oyuncu arayışına girdi.

 

ZOR DURUMDA KALDILAR

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın kızını oynayan Hayal Garip, hesapta olmayan hamilelik nedeniyle ekibi zor durumda bıraktı.

 

ŞİMDİLİK...

Bunun üzerine senaryo üzerinde değişikliklere giden Birol Güven, yeni bölümlerde Duygu'yu şimdilik Kuzey Irak'a gönderdi.

Seyirci tarafından Duygu'nun geri dönüp dönmeyeceği merak konusu olurken, Birol Güven karaktere uygun oyuncu için cast ajanslarının kapısını aşındırıyor.

Dizi ilk başladığı dönemde Duygu karakterine Ayşecan Tatari hayat vermişti.

Yedi yıl aradan sonra yeniden seyirciyle buluşan dizinin yeni bölümlerinde Tatari okulu nedeniyle yer almamıştı. Onun yerine Hayal Garip oynamıştı. Hayal Garip'in de ayrılmasıyla 3'üncü bir oyuncu için dizinin kapıları aralandı.

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dizi, yeni bir haftanın başlamasıyla kaldığı yerden devam ediyor. İşte bu akşam ekranlara gelecek bölümde yaşanacak olayların kısa bir özeti:

Taş Fırın Haluk, pideci dükkanı hakkında kötü yorum yazan kişinin komşusu Gurme Tansel olduğunu öğrendiğinden beri öfkesini kontrol edememektedir…

Taş Fırın Haluk öfkesini kontrol edemediği için başına gelmeyen kalmaz. Gurme Tansel ve Taş Fırın Haluk’un arasındaki gerginliğe acil bir çözüm bulmak gerekmektedir.[reklam]

Meltem ve İdil, Haluk ve Tansel’i bir akşam yemeğinde bir araya getirmeye çalışır. Yemekleri Haluk yapacak, yaşananlar komik görüntülere sahne olacaktır.

 

DİZİ KÜNYESİ

YAPIM: MİNT FİLM YAPIMCILIK A.Ş
YAPIMCI: BİROL GÜVEN
YÖNETMEN: BORA TEKAY
SENARİST: BİROL GÜVEN
YAZARLAR: RESUL ERTAŞ – CANER GÜLER – YAŞAR ARAK
MÜZİK: BURCU GÜVEN – AYDIN SARMAN
GENEL KOORDİNATÖR: CESUR TAŞ

 

 

ÇOCUKLAR DUYMASIN 21. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları