Çocuklar Duymasın'ın Havuç'u Furkan Kızılay ekranlara mı dönüyor?

Çocuklar Duymasın'ın Havuç'u Furkan Kızılay, Survivor yarışmasıyla gerçek kişiliğini tanıtma fırsatı bulmuştu. Bambaşka bir Furkan izleyeceğimizi sürekli söyleyen Kızılay, yeni bir proje ile ekranlara mı dönüyor?

Berfu Gürle
09 Ekim 2017 - 00:55
Magazin

Çocuklar Duymasın'ın Havuç'u Furkan Kızılay ekranlara mı dönüyor? Ünlü oyuncu anladığımız kadarıyla artık Havuç karakterinden sıyrılmak istiyor. Tv8 ekranlarına gelen Survıvor yarışmasında da oldukça iddialı olan Furkan Kızılay bambaşka bir karakter olarak kendi kişiliğini Türk halkına gösterdi. Azimli, hırslı ve başarılı...

17-10/09/furkan-kizilay.jpeg

Yarışmada atik ve hızlı oluşuyla fan kitlesini katlayan Furkan Kızılay, daha önce tanınmasını sağlayan ve yıllar süren projesi Çocuklar Duymasın dizisinin dışında yep yeni bir imaj yaratacak.

"Ekranlara geri dönebilirim"

17-10/09/furkan-kizilay.jpg

İstinye Park'ta kız arkadaşıyla objektiflere yakalanan Kızılay muhabirlerin sorularını cevapladı ve sevenlerini sevindirecek bir haber verdi. Ekranlara dönüp dönmeyeceği sorulan oyuncu, yeni bir projenin olduğunu ve bu rol ile imajını tamamen değiştirebileceğini söyledi.

Çocuklar Duymasın ile büyüdü

17-10/09/ocuklar-duymasin-furkan-kizilay.jpg

2002 yılından bu yana yayınlanan dizide çocuk oyuncu olarak başlayıp genç yaşlarına kadar rol alan Kızılay, artık yeni bir proje ile ekranlara gelebileceğinin sinyalini verdi. Aile komedisini işleyen dizinin tersine imajını yeni proje ile değiştireceğini söylemesi acaba bir mafya dizisinde mi yer alacak sorusunu akıllara getiriyor. Yakın zamanda göreceğiz. 

17-10/09/furkan-kizilay-cocuklar-duymasin.jpg

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları