Cuckoo için 3. sezon onayı geldi!

Yeni sezon onayı geldi...

Cuckoo için 3. sezon onayı geldi!
resim yok Editör paylaştı
17 Mayıs 2015
Magazin Haberleri

Cuckoo takipçileri için beklenen haber geldi!
.
Dizinin fanları bu habere sevinecek...
.
Cuckoo, üçüncü sezonuyla BBC Three ekranlarına geri dönecek.
 

3. SEZON GELİYOR!

Yeni sezonun ilk detayları ise şöyle:
.
* Dizinin üçüncü sezon onayı kararı, 24 Aralık 2014'te ekranlara gelen 'Christmas Special'ın (yılbaşı özel bölümü) yaklaşık altı ay sonrasında açıklandı.
.
* Dizinin ilk sezonu 2012, ikinci sezonu ise 2014 senesinde ekranlara gelmişti. Üçüncü sezonun yayın tarihiyle ilgili şimdilik kesin bir bilgi mevcut değil.
.
* Dale karakteriyle Taylor Lautner dışında Greg Davies, Helen Baxendale, Tyger Drew-Honey ve Esther Smith gibi isimler üçüncü sezonda aynı rolleriyle hikaye içinde yer alamaya devam edecek isimler.
 

KANALDAN AÇIKLAMA

BBC komedi departmanından Shane Allan yeni sezon onayıyla ilgili yaptığı açıklamada;
.
''Cuckoo; dikkat çeken konsepti, dünya standartlarındaki yetenekli kadro ve yazarlarıyla örnek niteliğinde bir dizi'' ifadelerini kullandı.
.
Robin French ve Kieron Quirke ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı Cuckoo, 25 Eylül 2012'de BBC Three'de ekran macerasına başlamış ve 30 Ekim 2012'de altı bölümlük ilk sezonuna nokta koymuştu.
.
İlk sezon oyuncu kadrosunda Greg Davies, Andy Samberg, Helen Baxendale, Tamla Kari ve Tyger Drew-Honey gibi isimleri bünyesinde bulunduran dizinin ikinci sezonu öncesi Samberg ve Kari kadrodan ayrılmış ve yerlerine Taylor Lautner ile Esther Smith ikilisi gelmişti.
.
THE SIMPSONS'TA SÜRPRİZ AYRILIK KARARI! DETAYLAR!

facebook yorumları

haber yorumları

resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat