'Diğer Yarım' ekibi tanıtım için bir arada!

İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Nevra Serezli ve Gonca Sarıyıldız'ın başrolerini oynadığı 'Diğer Yarım' adlı dizi, bu Cuma akşamı ATV'de başlıyor.

resim yok
18 Haziran 2014 - 11:45
Magazin

'Diğer Yarım' ekibi tanıtım gecesinde buluştu...

İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Nevra Serezli ve Gonca Sarıyıldız'ın başrolerini oynadığı 'Diğer Yarım' adlı dizi, bu Cuma akşamı ATV'de başlıyor.

 

'Diğer Yarım' ekibi, önceki gün dizinin tanıtımında bir araya geldi.

 

KEYİFLİ BULUŞMA

Mutlu olduklarını belirten oyuncular;

 

"Çok keyifli bir ekip olduk. Umarız seyirci de aynı sıcaklığı yakalayacak" diye konuştu.

 

Yönetmenliğini Veli Çelik'in yaptığı, senaryosunu ise Eda Tezcan ve Gülbike Sonay Üte'nin yazdığı 'Diğer Yarım'da; kaderleri aynı fakat yaşamları çok farklı olan iki kız kardeşin hikayesi anlatılıyor.

 

YAYIN TARİHİ DEĞİŞMİŞTİ

Daha önce 19 Haziran Perşembe diye duyurulan dizinin yayın tarihi, 20 Haziran Cuma olarak değişmişti.

 

YILLAR SONRA KARŞILAŞIYORLAR

Dizinin konusu şöyle:

'Meryem'le 'Ecevit', ailelerinin tüm karşı çıkmalarına rağmen evlenirler. Ancak ikili kültürleri, sosyal statüleri konusunda son derece farklıdır. Aşkları haricinde birbirlerinden çok farklı olan 'Meryem' ve 'Ecevit' birkaç yıl içinde sudan bir sebeple kavga eder, her ikisi de inatlarını sürdürür ve boşanırlar.[reklam]

İkiz kızları olan çift mahkemenin, çocukların birinin annede, diğerinin de babada kalmak üzere karar vermesi ile tamamen yollarını ayırır. İkisi de çocukları birbirine göstermemeye yemin eder.

Kızları, kendi kültürlerine ve fikirlerine göre yetiştirirken, onlara büyük bir yalan söylerler. Ancak yıllar sonra ikiz kardeşlerin kaderi İstanbul'da birleşir ve kazara çarpışırlar.

Yüzleri aynı ama yaşam tarzları taban tabana zıt kardeşler el ele verir ve tüm gerçeklerin yalana dönüştüğü o gün bir karar verirler. Anne-babalarına iyi bir ders verecek ve onları yeniden bir araya getireceklerdir.

 

 

'DİĞER YARIM' TANITIM VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları