Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul öldü mü? Yeni bölüm ne zaman?

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul öldü mü? Yayınlanan 2. fragmanında Ertuğrul Bey'in gömüldüğü cümleleri merak uyandırmaya devam ediyor... Yeni bölüm ne zaman?

Berfu Gürle
07 Ekim 2017 - 13:13
Yeni Bölüm

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm fragmanı yayınlandı! Engin Altan Düzyatan'ın diziden ayrılacağı haberleri dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından yalanlamış izleyenleri sevindirmişti. Dün yayınlanan yeni sezon fragmanı ise o soruyu tekrar güneme getirdi "Ertuğrul öldü mü?" heyecanla beklenen dizi 92. bölümü ile yeni sezona başlayacak. Yeni bölüm ne zaman yayınlanıyor?

Yeni bölüm ne zaman?

Dizinin yayın tarihi ile ilgili verdiğimiz tahminler doğru çıktı. Dizi 25 Ekim Çarşamba günü ekranlara dönüyor!

17-10/07/ertugrul-oldu-mu.png

Ertuğrul öldü mü?

Heyecan dorukta macera, savaş ve tarihin koktuğu dizi Diriliş Ertuğrul büyük merak uyandırdı. Ertuğrul'a ne olacak? Mehmet Bozdağ'ın yaptığı açıklamaya göre Ertuğrul ölmeyecek. Belki de Ertuğrul'un düşmanları için hazırladığı bir plandır. İşte çok konuşulacak o yeni sezon fragmanı!

Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı

 

Diriliş Ertuğrul 92. Bölüm Fragmanı

Dizi ile ilgili detaylı bilgi için diğer haberimizi inceleyebilirsiniz

Diriliş Ertuğrul Konusu

Onüçüncü yüzyılda geçtiği belirtilen dizide Anadolu, emperyal güçlerin kavga ettiği bir diyardır. 1071'de Türklerin girdiği bu topraklara Haçlılar ve Moğolların ortak olmak için yaptığı katliamlar, işgaller yer alıyor. Kafkasya, Mezopotamya, Akdeniz, Karadeniz ve Balkanlar'ın yeni sahibini aradığı o günlerde hikayenin kahramanı Ertuğrul'un dörtyüz çadırlık Kayı obasıyla yurt edinmek için girdiği mücadeleler, gördüğü hainlikler ve kahramanlıkları en çarpıcı şekilde izleyiciye aktarılıyor. Diriliş Ertuğrul 3 sezon çekilmesi planlanan dizide şimdiye kadar Tapınak şovalyeleri, Moğollar ve hain Türkmen beyleriyle mücadele eden Ertuğrul, bizans sınırına obasını taşıyacağı için gelecekte Bizanslılarla da mücadele edecek. Tek gayesi obasının huzur içinde yaşayabileceği bir yer edinmek olan Ertuğrul, beklemediği kadar çok düşmanla karşılaşacak, o dönemin sultanının dahi sağ kolu tarafından ihanete uğrayacaktır. Yaşadığı tüm yenilgiler onu zafere taşırken, izleyiciyi Osmanlı'nın temellerinin atılacağı topraklara götüren dizide Ertuğrul, Osmanlı İmparatorluğu'nu kuran Osman Gazi'nin babası olacaktır. Diriliş Ertuğrul dizisi yayın günü Çarşamba 20:00 - 21:00 arası ve TRT 1 ekranlarıdır.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezondan Görüntüler

ETİKETLER : DİRİLİŞ ERTUĞRUL

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları