Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ertuğrul Karacahisar Kalesi'ni fethedecek mi?

Çarşamba günlerinin reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 97. Bölüm fragmanında Ertuğrul Karacahisar Kalesi'ni fethedecek mi? Yeni bölüm 29 Kasım Çarşamba günü Trt 1 ekranlarında!

Berfu Gürle
23 Kasım 2017 - 14:47
Yeni Bölüm

Trt 1 ekranlarına gelen dönem dizisi Diriliş Ertuğrul nefes kesen sahneleriyle hız kesmeden başarısına başarı katıyor. Her bölümüyle reyting rekorları kırmayı başaran ve 1. sırayı kimseye kapmayan Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Geçtiğimiz gün 96. Bölümü ile ekranlara gelen dizinin yeni bölüm fragmanında ne oldu? Ertuğrul Karacahisar Kalesi'ni fethedecek mi?

Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm fragmanı 

 

"Karacahisar'ın fetih vakti gelmiştir Alpler!"

Yeni bölümde hareket vakti geldi. Ertuğrul Bey'in daha fazla bekleyecek sabrı kalmadı. Karacahisar Kalesi'nin fethedilme vaktini söyleyerek harekete geçecektir. Aynı zamanda Ares hala intikam alma peşindedir. 'Ertuğrul'un merhameti oğlu Gündüz'e mal olacaktır' diyen Ares'in yeni planı ne?

17-11/23/dirilis-ertugrul-97-bolum.png

Diriliş Ertuğrul 96. Bölüm fragmanı 

Diriliş Ertuğrul 96. Bölümde ne oldu?

Köle tüccarı Simko ile Ares’in hain planları için gönderdiği adamları alt eden Ertuğrul obasına dönmüş ve obayı büyük bir sevinç sardı. Beyinin döndüğünü gören obalılar Ertuğrul Bey ile sevinçlerini doya doya yaşayamadan yeni bir hadise yaşanır. Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satmak üzere olduğunu öğrendiği gibi alplarıyla beraber Hanlı Pazar’a doğru dörtnala yola düşer. Ertuğrul, Hanlı Pazar’ın satışına mani olur ve satış anlaşmasının mühürlenmesini önler. Ares ve Emir Saadeddin, Ertuğrul’un dönüşünden sonra yeni planlar yapmaya başlayacaklar. 

ETİKETLER : DİRİLİŞ ERTUĞRUL

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları