Dizi tutkusu bazen pahalıya maloluyor!

İki dizi için 46 bin TL!

resim yok
02 Ekim 2014 - 12:06
Magazin

Genç kızın dizi tutkusu pahalıya patladı!

 

İki dizi için 46 bin TL!

İngiliz turist neye uğradığını şaşırdı!


Tatil için Türkiye'ye gelen Patricia Al (23), Bodrum'da konaklamaya başladı.

 

İNTERNET KESİLİNCE...

Kaldığı otelin WiFi'yını kullanarak iTunes'den dizi indiren Patricia'nın telefonu, otelin internetinin kesilmesine karşın diziyi indirmeye devam etti.

İndirdiği dizinin son iki bölümünü otelin WiFi'yından tamamlayamayan ve internetin kesildiğini anlamayan Patricia, tanesi 5.305,5 sterline (19.615 TL) gelen diziyi indirmeye devam etti.

 

TOPLAM TUTAR

Sonuç olarak Patricia iki dizi ücreti 10.611 sterline (39,230 TL) artı olarak ek harcamaların toplamıyla 12.520 sterlinlik (46,246 TL) bir faturayla karşılaştı.[reklam]

FATURAYI GÖRÜNCE ŞAŞKINA DÖNDÜ

Eve döndüğünde gördüğü faturayla şaşkına dönen Patricia, geri dönüş yolunda izleyebileceği bir şeylerinin olmasını istediği için dizinin tamamını indirdiğini söyledi.

Faturasının durumundan haberdar olmayan Patricia Al, tatilinin son gününde faturasının çok yüksek olması nedeniyle telefonunun çalınmış olabileceğine dair gelen bir uyarı mesajıyla durumu fark etti.

Online faturasına bakan ve faturasının 46.246 TL olduğunu gören turist gözlerine inanamadığını ifade ederken faturasının bu kadar yüksek gelmesinin tek nedeninin otelin internetinin iki kez kesilmesi ve telefonunun otomatik olarak indirmeye devam etmesi olabileceğini ifade etti.

 

TUTAR AZALTILDI

Genç turistin şuan ödemesi gereken tutar ise durum göz önüne alınarak azaltıldı ve 5700 sterlin (21,091 TL) olarak belirlendi.

 

 

DİZİLERİN TANINAN YÜZÜ CİNAYET İŞLEDİ!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları