Ekranların sevilen isminin bebek isteği!

Ekranların başarılı sunucusu Zahide Yetiş, en kısa zamanda evlenip anne olmak istediğini belirtti.

resim yok
16 Ocak 2014 - 11:29
Magazin

Zahide Yetiş: ''Evimde bebek kokusu duymak istiyorum.''

Ekranların başarılı sunucusu Zahide Yetiş, en kısa zamanda evlenip anne olmak istediğini belirtti.

 

İşte Yetiş'in bu konudaki düşünceleri:

 

''BİR AN ÖNCE...''

Zahide Yetiş ''Rabbimin izniyle bir an önce evimde, ellerimde bebek kokusu duymak istiyorum'' dedi.

 

Anne olmanın bir kadın için dünyanın en kutsal ve en güzel duygusu olduğunu belirten Yetiş;

 

''Anne olmanın bir kadının kariyerini ve mesleki başarısını zedeleyeceğine asla inanmıyorum. Bunun için de kocaman bir aile olmak'' istiyorum dedi.

 

YETİŞ'İN KARİYERİ

Viyana doğumlu. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’de tamamlayan Yetiş ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu.

İlk kez bir tiyatro oyunuyla henüz ilkokulda iken sahneyle tanıştı. Ortaokul ve Lise yıllarında güzel konuşma, şiir okuma ve kompozisyon yarışmalarında birincilikler aldı. Çocukluk yıllarında TRT'de belgesel seslendirmeleriyle başlayan televizyonculuk hayatı, bu kurumda yetişmesini ve eğitim almasını sağladı.[reklam]

Reklam seslendirmeleri yanısıra haber spikeri ve metin yazarı olarak görev yaptı. 'Kentlerin Dili' adlı programla Türkiye'yi dolaştı, 25 şehri yarı belgesel formatta TV8'de ekrana taşıdı.

 

Altı yıl boyunca Türkiye'nin ilk Teknoloji Programı olan 'İnternet TV'yi sundu, 'İnternet Dünyası' adlı bir gazete köşesi hazırladı. İzmir Fatih Koleji'nde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri verdi.

TRT Kurumunda 'Genç Gözüyle Tartışma', 'İnternet TV', 'Türk Site', 'Gün Başlıyor', 'Şans Karesi' ve 'İzlenimler' gibi kadın, eğitim, kültür, eğlence ve tartışma ve yarışma programlarının sunuculuğunu yaptı.

 

995 yılından beri televizyonda yaptığı programlarda kaliteli ve düzeyli yayınlarla izleyicisine ulaşmaya devam ediyor. Yaptığı programlarla birçok ödül sahibidir.

 

 

CANLI YAYINDA İSYAN EDEN ÜNLÜ KİM? DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları