Eve Dönüş'te Elif'in hayali gerçek oldu

ATV ekranlarında yayınlanan Eve Dönüş dizisinin kar sahnesi izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

resim yok
27 Aralık 2015 - 13:42
Yeni Bölüm

Eve Dönüş” dizisi yine herkesi derinden etkileyen bir sahneyle karşımızdaydı. Dizi içinde yer alan kar sahnesi, hem mutluluk hem de hüzün yağdırırcasına yüreklere dokunan etkisiyle, tüm seyircilere duygu dolu anlar yaşattı.

 

Çekimlerinde yer alan birbirinden etkileyici sahneleriyle, duygu dolu mesajlar veren “Eve Dönüş” dizisi yüreklerimizi yakan, içimizi dağlayan bir sahnede, bir annenin evladı için yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığını gözler önüne serdi.

 

Büyük umutlar içerisinde gökyüzüne bakarak kar yağmasını bekleyen Küçük Elif’in bir dileği vardır. Bu sene yağmayan karın, seneye yağmasını diler. Yanına gelen annesine buruk bir şekilde “Bütün yıl istersem belki olur.” der. Annesinin ise, “Bu yılda kar yağmazsa, her yeri senin için beyazlara bürüyeceğim. Senin için her şeyi yaparım” diyerek evladı için gerçekleştirdiği kar sahnesiyle, bir annenin içindeki yanan ateş, kar taneleriyle sevinç çığlığına dönüşür.

 

Küçük Elif’in dileğinin gerçekleştiği sahnede “Benim annem yaşıyor” diyerek sevinç çığlıkları atması, umutların lapa lapa yağdığı sahne olarak seyredenlerin tüylerini diken diken ederken, yayınlanan kar sahnesindeki çarpıcı görüntüler ise oldukça duygusal anlar yaşattı.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları