resim yok
13 Ağustos 2014 - 09:57
Magazin

Aşıkların setinde kriz var!

Burak Özçivit'in yapım ortağı olduğu 'Aşk Sana Benzer' filminin setinde, sevgilisi Fahriye Evcen'in kaprisleri yüzünden sıkıntılı anlar yaşadığı öne sürüldü. Evcen Bodrum'daki sete sık sık geç gidip Özçivit'i kızdırıyor.


Oyunculuğun yanı sıra yapımcılığa da adım atan Burak Özçivit, sevgilisi Fahriye Evcen'le 'Aşk Sana Benzer' filminde kamera karşısına geçiyor. Çekimlerinin tamamı Bodrum civarında yapılan filmi Özçivit, TAFF Prodüksiyon'la beraber çekiyor.

Filmde uğruna 2 yıllık sevgilisi Ceylan Çapa'dan ayrıldığı, 'Çalıkuşu' dizisindeki partneri Fahriye Evcen'le oynamayı özellikle isteyen Özçivit, sette sıkıntılı anlar yaşıyor. İddiaya göre Özçivit'in isteğiyle filmden alacağı ücreti de indiren Evcen, sete sık sık geç gidiyor ve kaprisleriyle ekibe zor anlar yaşatıyor.

 

BİR AYDA BİTMELİ!

Bu durum da işin yavaşlamasına neden oluyor. A. Taner Elhan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmi Özçivit, 1 ayda bitirmeyi planlıyor. Bu süreyi geçmemek ve maliyeti artırmamak için yakışıklı oyuncunun zaman zaman sette terör estirdiği öne sürüldü.[reklam]

Teknik ekibin bazı günler 18 - 20 saat çalıştığı sette Evcen'in gelmediği ya da geç geldiği durumlarda ''Artık böyle olmaz. Neden gelmedi şimdi? Bu iş bu şekilde yürümez'' diyerek söylenen Özçivit, oyuncunun gelmesiyle ise hiçbir şey olmamış gibi davranıyor.

 

MURHA FAHRİYE

Fahriye Evcen'in, yeni yayın döneminde 'Kurt Seyit ve Şura' dizisinin kadrosuna katılması gündemde... Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni partneri Murka rolü için Star TV, Evcen'le görüşüyor.

Yapım şirketi Ay Yapım, 'Güneşi Beklerken'in yıldızı Hande Doğandemir'le görüşmüş ancak Doğandemir'in yeni yıla kadar çalışmama kararı nedeniyle başka adaylara yönelmişti.

Star TV yönetiminin Evcen’le çalışmayı çok istediği, Evcen’in de teklifi düşündüğü öğrenildi.

 

 

FAHRİYE EVCEN SESİYLE BÜYÜLEDİ! DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları