'Fatih Harbiye' final yapıyor!

Kadir Doğulu'nun dizisinde büyük şok!

resim yok
24 Ekim 2014 - 11:35
İptal - Onay

Kadir Doğulu'nun dizisinde büyük şok!

Dizi sona mı eriyor?

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün başrollerini paylaştığı dizi final yapıyor.

 

Şok gelişmenin detayları şöyle:

 

FİNAL YAPIYOR

Başrollerinde Kadir Doğulu, Neslihan Atagül, Yunus Emre Yıldırımer, Dilara Öztunç, Serkan Şenalp ve Itır Esen'in yer aldığı, Show TV’nin sevilen dizisi 'Fatih Harbiye' final yapıyor!

 

SEBEP: DÜŞEN REYTİNGLER

Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu, senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu ve Murat Emir Eren'in yazdığı Koliba Film - Ata Türkoğlu imzalı 'Fatih Harbiye' düşen reytinglerinden dolayı önümüzdeki haftalarda final yapacak.

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Fatih Harbiye'nin 45. bölümünde; Neriman, İnci'nin ve Nadir'in konuşmalarını duymuştur. Öğrendiklerini Macit'e anlatmak ister ve İnci ile restleşir. Ancak böyle bir şeyi Macit'e nasıl anlatacaktır?[reklam]

Pelin ise, kurduğu tuzakların bu sefer kendi başını ağrıtacağından habersizdir. İnci ve Kerim ise, birbirinden habersizce Nadir'in gölgesinden kurtulmaya çalışmaktadırlar.

Macit, yeni hayatına alışmaya başlamış, hem Neriman'a kavuşma arzusu hem de tek başına neler yapabileceğini ispatlama isteği, onu azimle çalışmaya teşvik etmiştir. Macit'in mahallede tanık olduğu talihsiz olay sonrası Şinasi ve Macit bir kez daha karşı karşıya gelecektir.

 

25 EKİM'DE

Peyami Safa'nın, hayatı ve aşkı tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla sergilediği ünlü romanından uyarlanan 'Fatih Harbiye', yeni bölümüyle Cumartesi akşamına damgasını vuracak!

'Fatih Harbiye' soluksuz izleyeceğiniz yeni bölümüyle, 25 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

 

45. BÖLÜM 1. FRAGMAN

 

 

 

45. BÖLÜM 2. FRAGMAN

 

 

KADİR DOĞULU'NUN AŞKLA İLGİLİ GÖRÜŞLERİ BURADA!

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
ne olur lutfen oyunculardan biri bu habere yalnis desin

facebook yorumları