resim yok
19 Mart 2012 - 00:00

 

Türk sinemasının önde gelen yıldızlarından Fatma Girik, 3 yıl aradan sonra ekranlara geri dönüyor
 
Yıllarını Yeşilçam’a veren Fatma Girik yaşı ilerleyince kendi kriterlerini koydu. 3 yıl aradan sonra ekrana dönmeye hazırlanan sanatçı, televizyonlu karavan istiyor.
 
Sağlık sorunlarından dolayı, uzunbir süredir ekranlarda görünmeyen Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Fatma Girik, yeni dizi projesiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
ŞARTLARI HAZIR
 
Senaryosu hazırlanan yeni dizisi için oyuncu şimdiden çalışma şartlarını belirledi bile. Yeni projesinde iyiyi kötüyü içinde barındıran güçlü bir iş kadını, hem de çocuklarının üzerine titreyen bir anneyi canlandıracak olan sanatçının kriterleri kısaca şunlar:
 
* İnsani şartlarda çalışılacak.
 
* Çekimler normal bir saate başlayıp normal bir saate bitecek. Sabah 7'den gece 02'ye kadar çekimler uzamayacak.
 
* Kostümlerini ünlü bir modacı yapacak.
 
* Çekimlerde içinde tuvalet, banyo, mutfak, TV ve yatağı bulunan karavan bulunacak.
 
* 13 bölüm peşin yatırılacak.
 
İçimde kalan rol kalmadı
 
3 yıl aradan sonra yeniden ekranlara dönecek olmasıyla ilgili Girik, “53 yıldır filmçekiyorum. Benim içimde kalan bir rol kalmadı. Her türlü rolü oynamışım. Daha değişik bir karakter olursa oynamak taraftarıyım. Filmde oynamış olmak için değil, oynayacağımrolün içime sinmesi gerekir” dedi.
 
En son ''Altın Kızlar''daydı
 
Ünlü oyuncu Fatma Girik, en son üç yıl önce Hülya Koçyiğit, Nevra Serezli ve Türkan Şoray’ın rol aldığı ‘Altın Kızlar’ dizinden sağlık sorunları nedeniyle ayrılmıştı.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları