Filinta'da büyük hesaplaşma

Ekranların ilk ve tek Osmanlı Polisiyesi Filinta’da bu hafta büyük hesaplaşmalarla dolu bir hafta bekliyor.

resim yok
27 Nisan 2015 - 14:54
Yeni Bölüm

ES Film’in yapımcılığını üstlendiği TRT’nin sevilen dizisi ‘Filinta’da bu haftaki bölümde neler olacağına bir göz atarsak: 

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Filinta’nın 18. Bölümünde Bekri ve adamları tarafından kaçırılan Kadı Gıyaseddin, ortalıklarda yoktur… 

 

Meşhur Müşir Filinta Mustafa (Onur Tuna) öğrenince küplere biner. Bıçak Ali’yle birlikte tüm zabitanları bu iş için seferber eder… Canı kadar sevdiği Hocasının bulunması için kendi yöntemleri dışında bir şeyler yapması ve yardım alması gerektiğinin farkına varır. 

 

Ve bu sandığı kadar kolay bir takip olmayacaktır. Önünde engeller vardır. 

Bekri’nin Şehr’i İstanbul’a yaşattığı tüm bu karışık olayların ardından, Kadı Gıyaseddin’i kaçırmasıyla haddini iyice aşmıştır. Boyundan büyük işlere kalkışan Bekri ele geçirildiğinde, akıbeti ne olacaktır? Ve yakalandığında her şeyi itiraf edecek midir? 

Öte yandan her taşın altından çıkan Boris’in(Serhat Tutumluer), Saray içi ve İstanbul’daki tüm bu karışık olaylarla ilgisinin ortaya çıkması an meselesidir. 

 

Filinta Mustafa Kadı Gıyaseddin’i bulmak için kimlerden yardım alacak? 

Kadı Gıyaseddin bulunabilecek mi?

Bekri ele geçirilirse herşeyi itiraf edecek midir?

Boris ipin ağzında mı?

 

Tüm bu soruların cevapları 28 Nisan Salı akşamı yayınlanacak Filinta’nın 19. Bölümüyle TRT1’de!

Yönetmenliğini Gökhan Erkut, senaryosunu Altuğ Küçük’ün üstlendiği, başrollerinde; Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Wilma Elles, Kemal Topal, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Feyza Işık, Alona Kral, Ebubekir Öztürk, Ercan Demirel, Sencer Serta, Alican Bayhan, Emre Canpolat, Ceyhun Ergin, Çağrı Erceber, Uğur Yıldıran, Engin Yüksel ve Selim Gürata gibi önemli oyuncuların yer aldığı Filinta’nın her Salı TRT1’de. 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları