Filinta'da oyun içinde oyun!

Filinta'nın bu akşam yayınlanacak 3. bölümünde oyun içinde oyunlar var.

resim yok
06 Ocak 2015 - 12:26
Yeni Bölüm

Filinta 3. bölümde: Oyun içinde oyun!

Sezonun yeni dizilerinden Filinta'nın bu akşam yayınlanacak 3. bölümünde oyun içinde oyunlar var.

 
Filinta'nın 3. bölüm özeti şöyle;

 

NELER YAŞANACAK?

Halife Hz. Osman'ın kutsal emaneti olan Kur'an'ın Tophane-i Amire'den çalınması ve aynı gece dizinin kötü ve hırslı karakteri olan Boris Zaharyas'ın da kasasından değerli kamasının çalınmasının ardında Osmanlı'ya oynanan büyük bir hırsızlık suçunu çözmek işi yine Padişah tarafından Kadı Gıyaseddin ve Filinta Mustafa'ya veriliyor.

Doğunun ve Avrupa'nın en büyük hırsızı 'Hayalet' tarafından düzenlenen bu büyük hırsızlığın ardında, halkın ayaklanması ve Dahiliye Nazırı'nın bu suça ön ayak olduğu dedikoduları Şehr-i İstanbul'u saracak.

 

CEVAP BEKLEYEN SORULAR

Dahiliye Nazırı bu suçlamadan kendini sıyırabilecek mi? Dünyanın en büyük hırsızı olan Hayalet yakalanabilecek mi? Acaba oyunu tutacak mıdır?

Ve Filinta Mustafa kendisine verilen 1 yıllık özgürlük anlaşmasında bu sorunu çözebilecek mi?[reklam]

Tüm bu soruların cevabı Salı akşamı 20.00'de TRT 1 ekranlarında 'Filinta' da yanıt bulacak.

 

SÜRPRİZ KONUK!

Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Kayra Şenocak, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Reshad Strik , Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ceren Yılmaz, Feyza Işık gibi tiyatro, sinema ve dizi dünyasının sağlam oyuncu kadrosunu bir araya toplayan 'Filinta' dizisinde, her bölümde, TV ve sinema dünyasından bir konuk oyuncu rol alıyor.
 
Bu bölümde ekranlarda 'Haneler' dizisindeki 'Yaban' karakteriyle sevilmiş ve en son Galip Derviş dizisinde izlediğimiz yakışıklı oyuncu Fırat Doğruluoğlu rol alıyor.

Avrupa'nın ve Ortadoğu'nun en büyük hırsızı 'Hayalet' karakterinde izleyeceğimiz Fırat Doğruluoğlu, Filinta'daki konuk oyunculuğunda aksiyonu bol sahneleriyle, ilginç bir karaktere imza atıyor..

 

 

'FİLİNTA' SON BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları